Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Ďalší veľký výkyv, Divokým koňom sa náhle stratili diváci!

Seriál Joj v utorok výraznejšie klesol, konkurencia sa však nemenila.

Odstup Búrlivého vína od Divokých koní sa v utorok zväčšil. Denný seriál Markízy si udržal svoj aktuálny priemer, keď podľa našich informácií uhral 8,4 ratingu s podielom 23,9 %. Divoké kone, naopak, klesli a to na hodnotu, akú museli pretrpieť iba za konkurencie Hornej Dolnej v pondelky. Sledovalo ich len 6,4 % divákov s podielom 18,2 %, konkurencia sa však oproti predošlým týždňom nemenila.

Svoj štandard uhrala relácia Nikto nie je dokonalý s ratingom 4,2 % a podielom 11,9 % (14,7 % v 12+). Pred desiatou divákov z pondelka udržal Panelák, keď ho sledovalo 4,9 % divákov s podielom 19,2 %. Výrazne oproti predošlému týždňu padli Rodinné prípady, ktoré sledovalo len 4,2 % divákov s podielom 16,7 %. Takéto slabé čísla donútili na jeseň 2013 Joj k programovej zmene, keď obdobné výkony dosahovala reality šou Vyvolení – Dom snov, ktorá skončila blízko polnoci.

Vysoko nevyskočili ani menšie stanice, až na jedinú – Plus. Tá mala opäť svoj večer, keď Hoď svišťom uhral 7,5 % podielu a nasledujúci film Krišťáľová lebka atakoval 9 %. Bláznivá lúpež na Dajto uhrala podiel 4,5 %, Mentalista Domy prekročil štyri percentá.

Čítať viac...
Nahor