Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sklamanie pre divákov Paneláku: Nedočkajú sa ho na Vianoce ani na Silvestra!

Diváci denného seriálu Joj si v ostatných rokoch zvykli na extra epizódy počas Vianoc a v posledný deň roka. Tento raz na to budú musieť zabudnúť.

Sviatočná tradícia Joj so seriálom Panelák sa týmto rokom skončí. Minimálne preruší. Napriek tomu, že v oboch prípadoch trvá šnúra špeciálnych koncoročných prídavkov niekoľko rokov, tento raz sa Joj rozhodla dať seriálu pauzu.

To, že Joj s Panelákom neráta na Vianoce, vyšlo po prvý raz najavo v cenníku reklamy televízie. Podľa našich informácií toto rozhodnutie platí. Rovnako tak podľa našich zistení neplánuje Joj ponúknuť Panelák ani na Silvestra, pričom tak robila od prvého roku vysielania seriálu. Čo má televízia na posledný deň roka v pláne, je zatiaľ nejasné. Poznáme však silvestrovský program RTVS aj Markízy. Nájdete ho v tomto článku.

Na Silvestra vysielala televízia Panelák od jeho počiatku, od roku 2008. V tomto roku k tomu ponúkla jediný raz špeciálnu parodickú epizódu. Na Štedrý deň priniesla Joj seriál po prvý raz v roku 2010. Od roku 2011 k tomu televízia vysielala seriál aj medzi 24. a 31. decembrom počas celého vianočného týždňa.

Čítať viac...
Nahor