Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

S Kukučkou sa pripravte na poriadnu dávku romantiky! Známe sú ďalšie novinky, kde sa seriál nakrúca?

Kukučka bude pre romantické duše, odhalené sú nové podrobnosti o seriáli.

7. septembra by podľa prvých informácií mala odštartovať denná seriálová novinka Markízy Kukučka, ktorá staví na vidiek a rovnako tak na romantiku. Už samotná televízia avizovala, že má ambíciu ponúknuť jeden z najromantickejších príbehov lásky, časopis Eurotelevízia hovorí o očakávaní „prudko romantického seriálu„. V sladkej romantike sa vyžíva najmä ženská časť nového seriálového páru, ktorý bude ako inak romantický.

„Som romantická duša, aj veľmi citlivá. Mám rada domácu romantiku, večer pri voňavých sviečkach,“ hovorí pre časopis Mary Havranová. Tá vytvorí pár s vnukom Štefana Kvietika, Matúšom, ktorý si však na tento druh romantiky nepotrpí: „Situačná romantika je spontánnejšia a podľa mňa aj zaujímavejšia. Večere pri sviečkach a ružiach veľmi nemusím.“

Nový seriál Markízy bude mať za úlohu naplniť potreby romantických duší a to všetko v prostredí, ktoré je dnes v kurze – na vidieku. Kukučka sa nakrúca v rodisku Milana Rastislava Štefánika v kopaničiarskej obci Košariská neďaleko Myjavy.

Obec Košariská

Seriálov odohrávajúcich sa v prostredí dediny pribúda, túto jeseň sa objavia na všetkých troch veľkých staniciach. Markíza má okrem Kukučky aj vidiecku Hornú Dolnú, blízko prírody je tiež v Búrlivom víne, Joj pokračuje v Divokých koňoch a predstaví novinku Dvojičky. V prostredí dediny sa bude odohrávať aj nový seriál RTVS Doktor Martin.

Známe je už aj ďalšie herecké meno z Kukučky. V seriáli si zahrá aj Maroš Kramár, pričom podobne ako v Búrlivom víne by sa mal v deji stretnúť s Ľubom Romanom, ktorý opäť raz stvárni zloducha. Roman Luknár bude hrať manžela Anny Šiškovej, ktorej súrodencom bude Alexander Bárta.

Šišková s Luknárom hrajú v seriáli manželov
kukucka roman luknar anna siskova

Zdroj: Eurotelevízia, Markíza

Čítať viac...
Nahor