Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozboril napriek „najsilnejšiemu príbehu jesene“ s väčším poklesom. Markíze vyšla filmová repríza

Markíze sa do formy s nedeľnými filmami podarilo dostať až s reprízovou snímkou.

To, čo sa nepodarilo veľkým premiéram, dokázala obľúbená reprízová snímka. Markíza na ostatnú nedeľu zaradila film Colombiana, ktorý je podobne, ako ďalší film od tvorcov tejto snímky, 96 hodín, populárnou akvizíciou lídra. Colombiana získala podľa prvých informácií rating 11 % a podiel 27,3 %. Vilo Rozboril mal tento týždeň šancu ešte navýšiť doterajšie rekordy Siedmeho neba. Napriek príbehu s nešťastným koncom, ktorý televízia promovala ako najsilnejší tejto jesene, relácia klesla oproti rekordu o dva ratingy na úroveň 10,7 % a v podieli získala 27,5 %. Relácia končila neskôr ako film lídra a aj preto sa jej v tesnom súboji podarilo získať lepší podiel.

Nedeľný večer z menších staníc ovládla Plus, ktorej vychádzajú reprízy piatkových akčákov Joj. Útek na Horu čarodejníc sa vyštveral v tejto repríze až nad hodnotu 8 %. Dajto sa s Hurikánom hýbalo nad a pod hranicou 4 %, Rande s celebritou na Dome sledovalo nad 5 % divákov pri obrazovke.

V nedeľu bol po čase vyrovnaný súboj spravodajských relácií. Televízne noviny poklesli oproti bežným výkonom k hodnote nad 32 %, Veľké Noviny zas prekročili podiel 29 %. V počte divákov relácie nedelil ani jeden rating.

Čítať viac...
Nahor