Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Rádio Europa 2 spúšťa pikantnú nočnú show

Moderuje ju bývalý „expresák“ Ivan „Binďo“ Bindas.

Rádio Europa 2 rozširuje svoju programovú štruktúru o večernú show s názvom „Nočná show Europy 2“, ktorú si budú môcť poslucháči naladiť každý pracovný deň od 20:00 do 24:00. Mikrofónu sa zhostí známy moderátor Ivan „Binďo“ Bindas, ktorý bol roky hlasom rádia Expres.

„Sme veľmi radi, že sa nám po niekoľkomesačnom jednaní podarilo s Binďom dohodnúť na spolupráci a že sme dospeli k obojstrannej dohode. Myslím si, že večerná pikantná show je pre Binďa ako stvorená. Jeho typický sexy chrapľavý hlas a skvelé skúsenosti ocení určite nejedna poslucháčka, poslucháč,“ povedala Jitka Fürst, riaditeľka rádia Europa 2.

„Navyše, našou Nočnou show vyplníme prázdne miesto na trhu, pretože momentálne sa žiadne iné komerčné rádio na Slovensku a ani v Česku svojím poslucháčom neprihovára formou show aj vo večerných hodinách. Samozrejme, sme radi aj za to, že spríjemníme poslucháčom cestu napríklad do práce na nočnú, alebo po ťažkom dni si môžu zresetovať hlavu s Binďom, Europou 2 a šteklivými témami,“ dodala Fürst.

Po spustení novej show rádio Europa 2 pri príležitosti oslavy 5. narodenín prichádza aj s novou kampaňou odmeňovania poslucháčov. Tá sa spustí v prípade, ak počet fanúšikov na facebooku Europy 2 dosiahne 500 000. „Myslím, že to je veľká motivácia pre fanúšikov a poslucháčov Europy 2, ktorí nám pomôžu dosiahnuť požadované číslo. Päť tisíc eur každý týždeň až do Vianoc, to je to čo ponúkame a to sa neodmieta.“

Europa 2 každý týždeň oslovuje takmer 700 tisíc poslucháčov. Na poli sociálnych sietí je na slovenskom trhu jednotkou.

Zdroj: TS Europa 2

Čítať viac...
Nahor