Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Pýtate sa: Dočkáme sa po RTVS aj novej grafiky Joj? Máme novinky!

Nielen novú grafiku telerozhlasu ale aj Joj sme ohlásili v januárovej správe. RTVS tú svoju spustila od mája, kedy sa pridá televízna dvojka?

Veľké množstvo fanúšikov portálu Mediaboom.sk sa nás v ostatnom čase pravidelne pýtalo, kedy sa s novou grafikou uvedú Joj a RTVS. V prípade telerozhlasu sme vám informáciu ako prví priniesli ešte pred uvedením grafiky samotnou RTVS, no zároveň sa opäť roztočil kolotoč s touto otázkou smerujúcou už len na televíznu dvojku.

V januári sme vás informovali o zámere televízie uviesť nový staničný ident ešte túto jar, špekulovalo sa dokonca o možnom nasadení k marcovému výročiu 13. narodenín. Ešte pred týmto termínom však stihla svoj nový vizuál nečakane spustiť Markíza, pričom sa nám podarilo zistiť, že Joj ani na májový redizajn RTVS nenadviaže.

Jar 2015 tak nebude znamenať zásadný redizajn všetkých troch veľkých televíznych staníc. Prípravy nového vizuálu hlavného kanála Joj Group sú podľa informácií z prostredia televízie v plnom prúde, túto jar ho Joj už ale neuvedie. Podľa našich informácií však stále platí zámer redizajnovať TV JOJ v tomto roku, stane sa tak najskôr v druhej polovici tohto roka.

Čítať viac...
Nahor