Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Prima spúšťa letnú kontroverznú reality šou! Chýbať nebude ani erotika

Ako sme vás už informovali, kontroverzná reality šou Hotel Paradise sa vracia na českú Primu. Televízia tento raz nevyrobí vlastnú sériu, pokúsi  sa však aspoň čiastočne priblížiť k rekordným číslam šou na webe prevzatou dánskou verziou, ktorá je absolútne najúspešnejšou adaptáciou tejto tropickej šou.

Už dnes o 19:00 štartuje Prima vysielanie dánskej verzie Hotela Paradise. Vysielať ju bude každý deň vrátane víkendov a to prostredníctvom online streamu či už na jej videoserveri Prima Play alebo oficiálnom webe, ktorý jej ostal po česko-slovenskej verzii Hotela Paradise. Prima chce vyskúšať ekonomicky najlacnejší model vysielania reality šou, ktoré na webe televíziám prinášajú rekordné hodnoty návštevnosti.

V prípade prevzatej šou, kde Prima okrem iného nemôže priniesť ani vlastný extra materiál, nie sú očakávania veľké, šou však môže prekvapiť, čo by Prime urobilo mimoriadnu radosť. V prípade úspechu má televízia k dispozícii ďalších 9 sérií tejto reality šou v dánskej a šesť sérii v nórskej verzii. Komerčná dvojka bude dánsky Hotel Paradise streamovať v originálnom znení s českými titulkami.

Domácim reality šou však v našich končinách pravdepodobne definitívne odzvonilo. Napriek tomu, že lámu rekordy na televíznych weboch, samotným televíziám dostatočné čísla neprinášajú. Ako posledná v tomto žánri vytrváva Markíza s Farmou. Napriek pravidelnému poklesu reality šou je Farma pre lídra istotou, štvrtej sérii sa dokonca pád výkonov podarilo zastaviť. Od piatej série očakáva líder rozhodne lepšie výsledky ako od jarných Rodinných prípadov, ktoré nezriedka dosahovali výkony len okolo 20 – 23 %. Štvrtá séria Farmy dosiahla priemerný výkon epizód nad 28 %.

Markíza sa aktuálne stáva lídrom v prípade reality formátov. Kým dlhé roky ich najviac prinášala Joj (Vyvolení, Šéfka, Celebrity Camp, Slnko seno slanina, Bučkovci, Hotel Paradise, Farmár hľadá ženu, Mama, ožeň ma,…), teraz ich z programu zámerne vypúšťa a neplánuje ich návrat. Okrem Farmy Markíza plánuje pokračovať v Zámene manželiek či úspešnej jarnej novinke Svokra.

Čítať viac...
Nahor