Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Predstavujeme nový seriál Joj Vlci: Inšpiroval sa skutočnosťou, odkryje temné tajomstvo z minulosti! (herci, foto)

Známe sú aj prvé mená novinky.

Iba minulý týždeň vás portál Mediaboom.sk ako prvý informoval o novom seriáli, ktorý pripravuje v Joj tím okolo Danice Hričovej. Televízia už aktuálne seriálový projekt s názvom Vlci potvrdila, pričom odhalila viacero podrobností.

Vlci budú rodinným seriálom, ktorý bude postavený na láske, intrigách ale aj temnom tajomstve z minulosti, ako v prípade Divokých koní. Opäť nebudú chýbať lákavé exteriéry, na ktorých si seriály okolo Danice Hričovej zakladajú a lákali na ne ako Divoké kone tak aj Zoo. Nakrúcanie prebiehalo v kaštieli vo Vozokanoch, výroba bude pokračovať aj v dedine Doľany.

vlci-1

Hlavné postavy v seriáli stvárnia Daniel Žulčák a Natália Germani známi z Divokých koní aj Paneláka. Zahrajú si kladné postavy, záporného hrdinu stvárni Ivan Krupa, ktorý sa už v seriáloch objavoval, no skôr ako epizódna postava. Známy je najmä zo seriálu Pustina. Televízia potvrdila aj Františka Kovára či Petra Šimuna alebo Ľudmilu Swanovú.

Názov seriálu vychádza priamo z jeho deja. V ňom sa budú vlci aj priamo objavovať, nakoľko postava Daniela Žulčáka (stvárni Andreja) je horár. Pod nový seriál Vlci sa okrem kreatívnej producentky Danice Hričovej podpíše ako výkonný producent Pavol Polner, režijne si ho zobral na starosť Matúš Libovič. Trojica má spoločnú spoluprácu na Búrlivom víne, Libovič režíroval v minulosti okrem iného Profesionálov, Chlapi neplačú či Kukučku.

vlci-polner-hricova-libovic

O seriáli Vlci
Seriál rozpráva príbeh plný napätia a vášne, ktorý je voľne inšpirovaný skutočnými politickými vraždami z 90. rokov 20. storočia. Sudca Hirsch sa ako kandidát na predsedu najvyššieho súdu teší obľube verejnosti, pre ktorú je synonymom spravodlivosti. Nik ale netuší, že si stráži kruté tajomstvo – pred 20 rokmi nespravodlivo odsúdil priateľa, ktorý vo väzení spáchal samovraždu. Keď Hirsch získa vysnívaný poľovnícky zámok aj s revírom, zoznámi sa s mladým horárom Andrejom, ktorý je synom Hirschovej obete. Hirsch robí všetko pre to, aby sa mladý muž nikdy nedozvedel, za akých okolností jeho otca odsúdil. Jeho manipulácie však skomplikuje láska. Jeho dcéra, právnička Alica sa s Andrejom, ochrancom lesa stretne a kým on získa stopu, vďaka ktorej by mohol očistiť svojho otca, zamilujú sa do seba.

vlci

 

Čítať viac...
Nahor