Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Poznáme dátum finále S hlavou v oblakoch! Na Doma ju nahradí čerstvá turecká novinka

Markíza potvrdzuje, že do novej sezóny nevstúpi na menšej Doma o 20:30 s novým seriálom. Novinku predstaví až v druhom večernom pásme. Aktualizácia.

Premiérová turecká telenovela S hlavou v oblakoch sa blíži do finále.

Ďalší odľahčený romantický seriál, ktorý Doma štartovala ešte v priebehu jari, ponúka pravidelne od pondelka do piatka v dvoch častiach za sebou od 21:30, pričom ako sme už skôr informovali, svoj príbeh stihne uzavrieť ešte v priebehu leta.

S hlavou oblakoch čakajú vo vysielaní Doma posledné tri týždne.

Telenovela sa s divákmi rozlúči v utorok 23. augusta od 21:30, kedy ponúkne záverečné dve časti.

Na Doma zároveň od nasledovného dňa dôjde k úprave večerného programu.

Nová turecká telenovela

Ako sme exkluzívne informovali, Doma do novej jesennej sezóny neplánuje vstúpiť s novým seriálom o 20:30.

V hlavnom vysielacom čase chce aj celú jeseň pokračovať s vysielaním seriálu Zachránené životy.

Aktualizácia: Oproti pôvodným jesenným plánom však nakoniec nerozšíri vysielanie Zachránených životov na dve časti za večer, ako s tým rátala od konca augusta. Telenovelu ponechá v jej letnom nastavení s piatimi epizódami do týždňa.

 


Doma upravuje plány: Nová telenovela Láska, rozum, pomsta dostane lepší vysielací čas!Čítajte →

Telenovelu S hlavou v oblakoch v druhom večernom pásme nahradí ďalšia turecká novinka.

Markíza najnovšie ohlásila štart nového tureckého seriálu Láska, rozum, pomsta, ktorý nesie v origináli názov Ask, mantik, intikam.

Ide o čerstvú telenovelu, ktorá sa v Turecku vysielala len od júna 2021, finišovala v apríli tohto roka. Priniesla celkovo 42 častí, ktoré Doma rozdelí približne na vyše 120 epizód.

„Hlavné úlohy v ňom stvárnia brunetka Burcu Özberk a tmavovlasý fešák Ilhan Şen. Herci hrajú bývalých manželov, ktorí sa po dlhých rokoch opäť stretávajú. Hlavná hrdinka stále nespracovala zradu svojho bývalého manžela, a tak sa mu rozhodne pomstiť,“ predstavila novinku televízia.

Nový seriál Láska, rozum, pomsta odštartuje na Doma v stredu 24. augusta. Patriť jej bude nakoniec lepší vysielací čas 21:30 s vysielaním dvoch častí za večer.

Zachráneným životom sa nedarí

Na Doma však aktuálne rozpačité výkony dosahuje spomínaná hlavná telenovela Zachránené životy.

Od začiatku vysielania nenadviazala na úspechy predošlého hitu Láska na prenájom vysielanom na jar, v priebehu júla Zachránené životy dosahovali spravidla vlažnú sledovanosť s podielmi na trhu len okolo 3 – 4 % v komerčnej cieľovke. Láska na prenájom dosahovala dvojnásobné hodnoty. V niektoré dni dokonca spadli ešte nižšie.

Dá sa tak očakávať, že v prípade pokračovania podobných výkonov Doma nebude chcieť so Zachránenými životmi zotrvať o 20:30 v priebehu celej dôležitej jesene.

Dej telenovely Láska, rozum, pomsta

Esra (Burcu Özberk) sa dva roky po rozvode stretáva s tvárou bývalého manžela Ozana (Ilhan Şen) vo všetkých časopisoch a reklamách. Stal sa z neho spoločensky žiadaný boháč, keď vymyslel aplikáciu, ktorá mu zarobila milióny.

Esra nevie zabudnúť na súženie a chudobu, v ktorých s manželom pred rokmi žila, lebo sa mu v podnikaní nedarilo a ona musela mať tri zamestnania, aby udržala manželstvo nad vodou.

Jej život sa za dva roky nezmenil, stále je chudobná a nešťastná, a preto sa rozhodne, že sa vo firme bývalého manžela zamestná a… Prinúti ho, aby sa do nej znova zamiloval!

Zdroj: Markíza

Čítať viac...
Nahor