Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Markíza nasadzuje utajovanú šou Adely a Dangla! S Dvaja na jedného vyrukuje len jednorázovo

Markíza svoju tajnú zbraň vyskúša už budúci mesiac.

Exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk sa opäť potvrdzujú. Iba nedávno sme vás informovali o tajnej príprave nového formátu, v ktorom chce Markíza prvýkrát moderátorsky spojiť populárnu dvojicu – Adelu Vinczeovú a Dana Dangla. Obaja ako dvojica začali fungovať po účasti vo verejnoprávnej šou Milujem Slovensko a Markíza chce ich potenciál využiť naplno.

Ako sme tiež informovali, televízia má v pláne novú zábavnú šou, v ktorej Adely a Dangla staví aj na ďalšie známe tváre. Ako spresnila Markíza v programových plánoch, novinka ponesie názov 2 na 1, pričom ním naznačuje aj samotný princíp šou. V nej sa moderátori stretnú vždy s jedným známym hosťom, ktorý bude podrobený mnohým nečakaným skúškam a úlohám. Prvým hosťom bude Dominika Cibulková.

Súčasťou šou budú mimo Vinczeovej a Dangla a jedného hlavného hosťa ešte aj ďalšie známe tváre. Markíza v plánoch avizuje napríklad Michala Kubovčíka či Zuzanu Šebovú – šou totiž nakrúcala ešte pred jej tehotenstvom. V úvodnom dieli s Cibulkovou by sa mal objaviť napríklad Juraj „Šoko“ Tabaček.

„Nová zábavná relácia, v ktorej si dvaja moderátori – Adela Vinczeová a Dano Dangl – „podajú“ vždy jedného zaujímavého hosťa. Ten bude musieť absolvovať sériu rôznych úloh, skúšok alebo výziev, ktoré ho dostanú do neštandardných a nie celkom komfortných situácií. Hneď na úvod zahviezdi naša úspešná tenistka Dominika Cibulková, na ktorú čaká napríklad aj skrytá kamera, o ktorej vôbec netušila. Diváci sa môžu tešiť na vtipné momenty a reakcie, ktoré vzniknú pod vplyvom nečakaných udalostí,“ uvádza k novinke Markíza.

Šou Markíza odštartuje v slote, v ktorom sa očakáva v hlavnej časti sezóny vysielanie speváckej šou Superstar. Nakrútené diely 2 na 1 vytiahne od polovice februára na nedeľu, konkrétne 11. februára. Joj pritom len dnes spresnila, že by krátko na to mala do štruktúry vrátiť nové časti V siedmom nebi. Generálny riaditeľ televízie, Marcel Grega, uviedol, že šou sa má vrátiť v druhej polovici februára. Dvaja na jedného sa pri štarte uvedie len pilotným dielom, v ďalšej časti sezóny nedeľný prime-time vyplní spomínaná Superstar.

Čítať viac...
Nahor