Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Po rokoch objavili epizódu Priateľov, v ktorej Rachel nehrá Jennifer Aniston! (foto)

Fanúšikovia kultového sitkomu objavujú stále nové detaily.

Od odvysielania posledného dielu Priateľov ubehlo síce už viac než jedenásť rokov, no fanúšikov legendárneho sitkomu neubúda. Seriál sa naďalej teší po celom svete veľkej obľube a tak sa z času na čas objavia nové dosiaľ nespozorované detaily z epizód.

Najnovšie jeden z fanúšikov Priateľov objavil obraz, v ktorom Rachel Green nehrala Jennifer Aniston. Stalo sa tak v 15. epizóde 9. série, kedy Aniston na pľaci zastúpila dablérka. Diváci si to až dodnes nevšimli.

priatelia 9 seria 15 epizoda jennifer aniston dablerka 1

Udialo sa tak v úvode epizódy, kedy sa Jeoy od Rachel dozvie správu, že ide na konkurz. Rachel sa striedavo v obraze objavuje alebo je v detaile len Joey. Diváci, ktorí majú k dispozícii širokouhlé rozlíšenie Priateľov si však mohli všimnúť, že v jednom momente sa namiesto Aniston v zábere objaví iná žena v odlišnom oblečení.

Je tak jasné, že sa obraz natáčal na niekoľkokrát, je možné, že ho museli tvorcovia pretáčať a Aniston sa v tom čase nemohla zúčastniť výroby. Nedali si však pozor na oblečenie. K podobným nezrovnalostiam v seriáloch, napríklad aj pri účesoch, dochádza pravidelne i u nás.

priatelia 9 seria 15 epizoda jennifer aniston dablerka 2

Zaujímavosťou je, že slovenskí či českí diváci si prešľap tvorcov všimnúť nemohli. U nás boli totiž Priatelia podobne ako aj iné staršie seriály distribuované v rozlíšení 4:3. Do záberu sa tak dablérka nedostala. Aktuálne už však aj Doma vysiela Priateľov v širokouhlom rozlíšení.

priatelia 9 seria 15 epizoda jennifer aniston dablerka 3

Čítať viac...
Nahor