Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Zaujímavosti

Oteckov čaká veľká zmena: Ďalšia z hlavných hrdiniek je tehotná! Otcom herecká hviezda

Iba pred rokom zo seriálu pre tehotenstvo odchádzala Mary Bartalos, teraz sa k nej pridá ďalšia herečka.

Oteckovia aktuálne prechádzajú viacerými zmenami. Iba prednedávnom dal seriálu zbohom jeden z hlavných hercov od jeho úplného začiatku Marián Mitaš, keď sa rozhodol v nakrúcaní denného seriálu viac nepokračovať, o zníženie výskytu v seriáli zas požiadala dosiaľ najväčšia posila Oteckov, Ján Koleník.

Zároveň zo seriálu na začiatku minulého roka odišla ďalšia hlavná hrdinka Mary Bartalos, ktorá tak urobila po splodení potomka, pričom sa rozhodla počas tehotenstva nenakrúcať a uprednostnila rodinu aj po narodení bábätka.

Zdá sa, že najnovšie sa k nej pridá ďalšia z hlavných tvárí seriálu. Ide pritom rovno o herečku, ktorá prakticky nahrádzala Bartalos v deji – Annu Rakovskú, ktorá stvárňuje učiteľku Alicu.

Otcom by sa tak stal jeden z najvychytenejších hercov Robo Jakab, s ktorým Rakovská absolvovala pred rokom a pol tajnú svadbu. Herečka dosiaľ medializované správy nepotvrdila a dvojica si tak naďalej súkromie drží pre seba.

Už teraz je však jasné, že len rok po tom, čo tvorcovia Oteckov museli prázdne miesto po Bartalos vykrývať Rakovskou, tak v prípade potvrdenia informácií budú musieť znovu do seriálu hľadať novú učiteľku.

Anna Rakovská v seriáli so Zuzanou Mauréry

Čítať viac...
Nahor