Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Aktuality

Nástupca Tomáša Tarra podvodník? Markíza vyvrátila správy o novom ženíchovi Ruže pre nevestu!

Mediálny priestor v posledných dňoch zaplavilo finále Ruže pre nevestu a s ním aj správa o mene potenciálneho ženícha pre 2. sériu, ten sa pritom iba zviezol na vlne mediálnej pozornosti.

Minulý piatok, v deň finále prvej série reality šou Ruža pre nevestu, sa na prvých portáloch objavili špekulácie o možnom mene nového ženícha, ktorý by si mal hľadať nevestu v pripravovanej druhej sérii.

Bol ním 21-ročný Igor Staňa, ktorý novinárov presvedčil iba svojimi výstupmi na Tik Toku.

Pozornosť si vyslúžil správou, v ktorej napísal, že „už natáčame Ružu pre nevestu 2“. Po prvých článkoch sa krátko na to proaktívne pochválil, že dostal pokutu za porušenie mlčanlivosti o účasti v šou.

Práve toto video niektorých presvedčilo, že ide o nového kandidáta do šou, a do pár dní sa už o ňom ako o novom ženíchovi písalo takmer s istotou.

Z neznámeho mladíka sa v priebehu hodín stala mediálne známa osoba.

Kým bežne jeho tiktokové videá dosahujú desaťtisícové počty zhliadnutí, video, v ktorom odkázal na Ružu pre nevestu, získalo polmiliónovú sledovanosť.

Účasť sme spochybnili už v sobotu

Portál Mediaboom.sk už deň po finále reality šou, na druhý deň po zverejnení prvých článkov, informoval, že Igor Staňa, podľa všetkého, novým ženíchom nie je.

Dôvodov bolo viacero.

Sám by mal zakázané o takejto dohode informovať, a o to viac sa chváliť porušením zmluvy. Dá sa očakávať, že televízia by v takejto spolupráci už v zárodku nepokračovala.

Ženíchmi sa zároveň vo svetovom formáte Bachelor stávajú spravidla muži pred tridsiatkou, ktorých môže televízia aspoň promovať ako úspešných vo svojej kariére.

Ženích z prvej série Ruže pre nevestu Tomáš Tarr mal 29 rokov, bol podnikateľom, ktorý dlhodobo žije a pracuje v thajskom Bangkoku. Ešte v pôvodnej Neveste pre milionára sa predstavil „Honzík“ Novotný vo veku 28 rokov ako podnikateľ z Mníchova.

Igor Staňa má 21 rokov, ako futbalista hrával za MŠK Spišské Podhradie. Prezentuje sa primárne na Tik Toku.

Mediálne správy o novom ženíchovi sa napriek tomu rozrástli až tento týždeň.

Markíza reaguje

Markíza nakoniec informovala, že s prezentáciou mladíka nemá nič spoločné.

Môžeme potvrdiť, že Igor Staňa však nebol do Ruže pre nevestu nikdy oslovený a vylučujeme akékoľvek spojenie jeho mena s týmto projektom,“ vyjadrila sa pre Mediaboom.sk PR manažérka Markízy Zuzana Ďuricová.

Televízia vyhlásila, že Staňove videá vznikli bez spolupráce s televíziou a nezakladajú sa na pravde.

„Videá a tvrdenia, ktoré publikuje na sociálnych sieťach sú jeho súkromnou aktivitou, ktorá nemá nič spoločné s aktivitami TV Markíza.“

Igor Staňa sa tak zviezol na mediálnej vlne Ruže pre nevestu pred jej finále, kedy už bolo známe, že Markíza chystá pokračovanie. Ako prvý o príprave druhej série informoval portál Mediaboom.sk ešte v polovici mája.

Mladíkovi sa v krátkom čase podarilo splniť cieľ a spopularizovať sa na známej televíznej značke. Televízia varuje, že v prípade pokračujúcich aktivít zváži právne kroky.

V prípade, že neupustí od uvedeného konania, sme na ochranu dobrého mena TV Markíza pripravení podniknúť príslušné právne kroky. Zdôrazňujeme tiež, že všetci účinkujúci v šou Ruža pre nevestu sú viazaní mlčanlivosťou, bez súhlasu TV Markíza tak nemôžu zverejňovať žiadne informácie ohľadom svojej participácie na projekte,“ uzavrela Ďuricová.

 

Čítať viac...
Nahor