Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

ODHALENÉ: Poznáme vysielací deň aj dátum štartu Rozborilovej novinky V siedmom nebi!

Vilo Rozboril pôvodne avizoval štart svojej relácie na Joj už počas leta, dnes je definitívne jasné, že jeho fanúšikovia si budú musieť počkať do septembra. Na stredajšie večery pri tom môžu zabudnúť.

Už približne polroka pripravuje Vilo Rozboril a tím Petra Núñeza novú reláciu pre TV JOJ V siedmom nebi a už čoskoro sa diváci dočkajú jej prvého vydania. Predchodca nebeskej novinky, Modré z neba, sa nevysiela od začiatku tohto roka a abstinujúci fanúšikovia dostanú prvú várku príbehov prakticky o mesiac.

Neprehliadnite: Kampaň novinky V siedmom nebi prechádza do ďalšej fázy: Joj nasadila veľké emotívne upútavky!

Podľa informácií portálu Mediaboom.sk chystá televízia prvýkrát uviesť reláciu V siedmom nebi hneď v prvý septembrový týždeň. Narozdiel od Modrého z neba neplánuje Joj reláciu vysielať ani v stredu ani počas iného pracovného dňa, naopak, relácia by mala obsadiť vybudovaný nedeľný slot pre veľké projekty. Doteraz šlo skôr o talentové súťaže, túto jeseň Joj vyskúša nákladnú rodinnú šou. Ako už iste tušíte, šou V siedmom nebi na základe indícií podľa prvých zámerov televízie odštartuje symbolicky 7. septembra. Televízia už tento dátum aj oficiálne potvrdila.

Ako je už zvykom, televízie môžu svoje prvotné zámery pozmeniť. Markíza podľa našich informácií stále tají vysielací deň a dátum nasadenia novinky Doktori. Je pri tom možné, že s ňou pre menší počet častí počká až do októbra. Práve Doktori by sa mohli stať konkurenciou relácie Vila Rozborila. Otázne je tiež zaradenie Chart Show, ktorá by mohla dostať za úlohu potrápiť štart V siedmom nebi. Poznáme však dátum štartu Farmy 5, ktorú by mala Markíza spustiť v pondelok 25. augusta a vysielať od pondelka do piatku. Viac o nasadení Farmy v tomto exkluzívnom článku.

Čítať viac...
Nahor