Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Nová telenovela Cennet prichádza: Pozrite si prvé zábery a detaily, toto všetko vás v prvé dni čaká!

Na Doma budúci týždeň štartuje turecká novinka, pozrite si, čo vás v úvode čaká.

Od konca marca sa do vysielania stanice Doma dostáva nová turecká telenovela. Tentokrát televízia siahla po novinke Cennet, v ktorej účinkujú viaceré známe tváre a hviezdy najmä modelingového sveta v domácom Turecku. Viac nájdete v tomto článku.

Čo vás v prvých častiach novej telenovely čaká? Pozrite si najnovšiu a zároveň poslednú upútavku, ktorú Doma zverejnila pred štartom seriálu, a taktiež dej úvodných častí, ktoré sa na obrazovke objavia od najbližšieho pondelka.

Najnovšia upútavka k prvým dielom Cennet

Čo vás v prvých častiach čaká?
Cennet, ktorá vyrástla ako sirota, je absolventkou fakulty architektúry. V deň ukončenia štúdia dostane pracovnú ponuku od matky svojej spolužiačky Melisy Arzu, na prácu v ich stavebnej firme. Cennet ponuku okamžite prijíma. Cennetina babička a adoptovaná sestra Beste sú na Cennet veľmi pyšné. Cennet stretáva na promóciách Selima, ktorý ju cestou na akciu takmer zrazil…

Cennetin prvý deň v práci nie je presne taký, ako by si predstavovala, no hneď nasledujúci deň však Cennet zažiari s projektom, na ktorom pracovala celú noc. Arzu zbadá na Cennetinom chrbte materské znamienko, ktoré má aj ona. Má preto podozrenie, že Cennet je jej dcéra, ktorú v minulosti opustila. Cennetina babička Mukaddes objaví v novinách fotografiu Arzu.

Selim sa ponúkne, že odvezie Cennet domov, no keď dorazia, jej dom nájdu v plameňoch a s Cennetinou babičkou Mukaddes vo vnútri. Selim vytiahne Cennetinu babičku z plameňov a zostane s Cennet v nemocnici, takže zmešká rodinnú večeru, kde sa objaví nečakaný hosť. Arzu už vie, že Cennet je jej dcéra. Čo Arzu urobí?

Arzu si myslí, že Cennet ju prišla do jej firmy zničiť, a tak ju okamžite vyhodí. Selim je opäť na správnom mieste a preto keď je zronená Cennet na odchode domov, zabráni tomu, aby ju zrazilo auto. Melisa žiarli na Cennet, pretože si všimla, že Selimovi nie je ukradnutá. Selim pomáha Cennet s vymaľovaním jej domu po požiari. Riza si najíma súkromného detektíva, aby špehoval svojho syna.

Selim vyrovná všetky Cennetine nedoplatky za nájom. Arzu naďalej trpí pre svoju prvorodenú dcéru. Riza povie Mahirovi, že vie o jej milenke. Arzu príde za Mukaddes a vyhráža sa jej, aby sa spolu s Cennet držali od nej čo najďalej. Selim stále presviedča Cennet, aby sa vrátila späť do spoločnosti.

Melisa má odprezentovať projekt pred zahraničnými klientmi, no nečakane sa vo firme objaví Cennet, čím nahnevá nielen Melisu, ale aj Arzu. Melisa je zamilovaná do Selima, no ten si ju nevšíma. Preto sa Melisa opije a v opitosti sa mu vyzná zo svojich citov. Keď sa Cennet po hádke s Arzu vráti domov s plačom, Mukaddes to nenechá len tak a rozhodne sa zájsť za Arzu do domu Soyerovcov…

O seriáli Cennet
Cennet (Almila Ada) je mladá žena, ktorú ako dieťa opustili tí najdôležitejší ľudia a odvtedy sa statočne pretĺka životom. Vždy jej však chýbala materinská láska. Tvrdo na sebe pracovala, aby sa stala najlepšou študentkou vo svojom ročníku architektúry. To sa jej aj podarí a po promócii jej ponúkne Arzu (Esra Ronabar), matka jej spolužiačky Melisy (Zehra Yilmaz), vysnívanú prácu. Vo firme sa zoznámi so Selimom (Berk Atan) a ako plynú dni, pomaly sa rozpamätajú, že Cennet a Selim nie sú úplne neznámi – v detstve boli najlepšími priateľmi, no rozdelila ich nehoda, po ktorej Selim zmizol z Cennetinho života a stratil pamäť. Ich vzťah však teraz narazí na problém – Selima má totiž vyhliadnutého pre svoju dcéru už niekto iný… Aby toho nebolo dosť, ten „niekto“ je možno Cennetina biologická matka, ktorá ju v detstve opustila. Namiesto materinskej lásky však plánuje krutý plán, ako ju raz a navždy vymazať zo svojho života.

Všetko o telenovelách

Čítať viac...
Nahor