Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Novinky

Telenovela Sila ženy hlási návrat: Vieme, kedy Doma odvysiela nové časti tureckého hitu!

Z telenovely sa minulý rok stal na Doma hit, pokračovať bude novou sériou.

Doma pripravuje pre tento rok ďalší highlight. Vlani do najsilnejšieho telenovelového okna na 20:30 zaradila dve série tureckého seriálu Kadın, ktorý uviedla pod názvom Sila ženy.

Zo seriálu sa v priebehu jeho vysielania stal na menšej stanici hit, ktorý Doma zabezpečoval pravidelne nadpriemerné výkony. Pohyboval sa na úrovni podobnej aktuálne vysielanej Mojej malej princeznej, ktorá sa stala jednou z nosných telenoviel Doma pre tento rok.

Sila ženy sa pritom po roku na obrazovky televízie vráti. Doma potvrdila, že rovno tento rok nasadí do vysielania aj tretiu sériu, ktorá sa aktuálne vysielala na domácej tureckej verzii stanice Fox.

Tretia séria telenovely Sila ženy začala bežať od októbra 2019, vyvrcholila na začiatku februára. Celkovo ponúkla 17 častí, ktoré Doma opäť rozdelí na viac epizód a v jej vysielaní sa tak môže zdržať necelé dva mesiace.

Doma nové časti telenovely Sila ženy zaradí do druhej polovice tohto roka. Pri jej úspechu z vlaňajška sa dá očakávať, že tak urobí v silnej jesennej sezóne, vzhľadom na menší počet epizód ale seriálom môže vykryť aj presne dvojmesačné letné obdobie. Rozcestovaných fanúšikov po dovolenkách by tým však, pravdepodobne, nepotešila.

Dosiaľ známymi nosnými telenovelami Doma pre tento rok sú aktuálne vysielaná Moja malá princezná, tretia séria seriálu Sila ženy, ktorá na obrazovky príde v ďalšej časti roka a nová turecká séria Cennet, ktorá sa do vysielania dostane už budúci mesiac. Viac o telenovele aj dátum štartu nájdete v tomto článku.

Všetko o telenovelách

O seriáli Sila ženy
Väčšina klasických romantických príbehov z pier obľúbených autoriek sa končieva rovnako ako tie najkrajšie rozprávky – dňom, keď si ONA a ON vymenia manželské sľuby a s nádejou vkročia do spoločnej budúcnosti. Lenže, háčik je v tom, že skutočný život sa zvyčajne začína až potom. A to, čo so sebou prináša, buď má s rozprávkou či vysnívaným happyendom pramálo spoločné… Alebo boľavo krátke trvanie. Bahar (Özge Özpirinçci), hrdá mama dvoch všetečných šidielok – dcérky Nisan (Kübra Süzgün) a synčeka Doruka (Ali Semi Sefil) -, o tom vie svoje. Po boku svojej osudovej lásky, šarmantného rojka Sarpa (Caner Cindoruk), prežila len pár rokov, no takých krásnych a nezabudnuteľných, že sa k nim v spomienkach dodnes zas a znova vracia, aj keď je už príliš dlho na všetko sama. O milovaného muža totiž prišla krátko pred Dorukovým narodením za pochybných okolností, o ktorých šokujúcu pravdu pozná len niekto, koho vlastne ani nepozná a kto jej z mnohých dôvodov ani nevie prísť na meno… Jej mladšia sestra Şirin (Seray Kaya).

To, že nepodlieha sebaľútosti a zúfalstvu ani v nezávideniahodnej situácii, v ktorej by to iné ženy možno už dávno vzdali, nepochybne súvisí aj s tým, že si malým peklom prešla už v detstve, keď postupne stratila mamu, otca i babičku a musela sa o seba postarať úplne sama. No kým otca a babičku jej vzala smrť, mama Hatice (Bennu Yıldırımlar) ju opustila a založila si novú rodinu s otcovým najlepším priateľom Enverom (Şerif Erol)!

Zdá sa, že Baharino láskavé a statočné srdce sa už nikdy neotvorí láske, pretože je plné stále veľmi živých spomienok na manžela – a pre nikoho okrem neho a ich detí v ňom skrátka niet miesta. No ktovie, možno má pre ňu život predsa len v talóne i pár krajších prekvapení, ako nový nedobrovoľný život v jednej z najbiednejších istanbulských štvrtí…

Čítať viac...
Nahor