Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Exkluzívne

Malá princezná Beren Gökyıldız zahviezdila v novom seriáli: Pozrite si exkluzívne zábery!

Vďaka telenovele Moja malá princezná jej hviezda vyskočila, už v desiatich rokoch sa jej vďaka tomu dostáva viacero nových hereckých ponúk.

Najnovšia detská turecká hviezdička Beren Gökyıldız nebude mať núdzu o ponuky ani po skončení telenovely Moja malá princezná. Práve hlavná úloha v tomto tureckom seriáli jej vo veľkom otvorila dvere medzi hviezdy tureckých seriálov, pričom si získala po celom svete státisíce fanúšikov.

Nie je tak prekvapením, že vďaka aktuálnej popularite sa jej ponuky do ďalších projektov nevyhýbajú. Práve naopak. Samotná Beren len prednedávnom priznala, že prijala ponuku do tureckej verzie seriálového hitu Dobrý doktor, ktorého pôvodnú americkú verziu poznajú aj diváci slovenskej stanice Doma.

V Turecku sa tento seriál dostal v lokálnej verzii pod názvom Mucize Doktor (Zázračný doktor) na obrazovky od septembra 2019, pričom sa vysiela doteraz. Zaznamenal okamžite vlnu pozitívnych reakcií a dokonca za krátky čas nazbieral aj prvé miestne ocenenia ako najlepšia séria minulého roka.

Ponuku do seriálu nedávno dostala aj Beren Gökyıldız, ktorá sa jej mimoriadne potešila. Zahviezdila v ňom v rámci epizódnej úlohy malého dievčaťa, ktoré bolo liečené hlavnou postavou seriálu, ktorú hrá Taner Ölmez.

Do sveta sa dostalo aj zákulisné video priamo z nakrúcania epizódy s Beren Gökyıldız, pozrieť si ho môžete na začiatku alebo konci článku. Rovnako tak aj upútavku miestnej stanice na epizódu s hviezdou Mojej malej princeznej.

Zákulisie nakrúcania epizódy Dobrého doktora s Beren Gökyıldız

Zábery priamo zo seriálu

Upútavka na epizódu, v ktorej zahviezdila Beren

Všetko o telenovelách

Čítať viac...
Nahor