MS v hokeji sú tu! Prehľadný rozpis vysielania Jednotky a Dvojky, Rádia Slovensko a zápasov slovenskej reprezentácie
4. mája 2017  //  Aktuálne, Televízia, TV tipy  //  Bez komentárov

Najväčší športový sviatok roka začína. Majstrovstvá sveta v hokeji na vyše dva týždne ovládnu televízne obrazovky a očakávane prinesú najsledovanejšie momenty tohto roka.

Všetko o MS v hokeji na RTVS: Na webe naživo všetky zápasy, pokračuje zábavná Mixzóna!

Rozpis zápasov slovenskej reprezentácie
6.5.2017, sobota, 16:15, Slovensko – Taliansko
7.5.2017, nedeľa, 20:15, Lotyšsko – Slovensko
9.5.2017, utorok, 20:15, Slovensko – Dánsko
10.5.2017, streda, 20:15, Slovensko – Nemecko
13.5.2017, sobota, 16:15, Rusko – Slovensko
14.5.2017, nedeľa, 16:15, Slovensko – USA
16.5.2017, utorok, 12:15, Švédsko – Slovensko

Harmonogram hokejového vysielania RTVS

Piatok 5. 5.

Jednotka
20:00 Kanada – Česko (PP)

Dvojka
16:00 Švédsko – Rusko (PP)
18:55 Fínsko – Bielorusko (záznam; 65 min)
23:00 MS v kocke
23:30 Nemecko – USA (záznam; 90 min)

Sobota 6. 5.
Jednotka
16:00 Slovensko – Taliansko (PP)

Dvojka
12:00 Lotyšsko – Dánsko (PP)
14:45 Švajčiarsko – Slovinsko (záznam; 75 min)
21:00 Nemecko – Švédsko (PP, napájanie sa v priebehu II. tretiny)
23:00 MS v kocke
23:30 Česko – Bielorusko (záznam; 90 min)
01:00 Francúzsko – Nórsko (záznam; 90 min)

Nedeľa 7. 5.

Jednotka
20:00 Slovensko – Lotyšsko (PP)

Dvojka
12:00 Rusko – Taliansko (PP)
14:45 Kanada – Slovinsko (záznam; 75 min)
16:00 USA – Dánsko (PP)
18:55 Fínsko – Francúzsko (záznam; 65 min)
23:00 MS v kocke
23:30 Nórsko – Švajčiarsko (záznam; 90 min)

Pondelok 8. 5.
Dvojka
16:00 Nemecko – Rusko (PP)
18:55 Kanada – Bielorusko (záznam; 65 min)
20:00 Štúdio MS: USA – Švédsko (PP)
23:00 MS v kocke
23:30 Česko – Fínsko (záznam; 90 min)

Utorok 9. 5.

Jednotka
20:00 Slovensko – Dánsko (PP)

Dvojka
16:00 Taliansko – Lotyšsko (PP)
18:55 Slovinsko – Nórsko (záznam; 65 min)
23:00 MS v kocke
23:30 Švajčiarsko –  Francúzsko (záznam; 90 min)

Streda 10. 5.

Jednotka
20:00 Slovensko – Nemecko (PP)

Dvojka
16:00 Štúdio MS: Švajčiarsko – Bielorusko (PP)
18:55 USA – Taliansko (záznam; 65 min)
23:40 MS v kocke
01:10 Fínsko – Slovinsko (záznam; 90 min)

Štvrtok 11. 5.

Dvojka
16:00 Štúdio MS: Rusko – Dánsko (PP)
18:55 Česko – Nórsko (záznam; 65 min)
23:15 MS v kocke
23:45 Kanada – Francúzsko (záznam; 90 min)
01:15 Švédsko – Lotyšsko (záznam; 90 min)

Piatok 12. 5.

Dvojka
16:00 Česko – Slovinsko (PP)
18:55 Švédsko – Taliansko (záznam; 65 min)
20:00 Nemecko – Dánsko (PP)
23:00 MS v kocke
23:30 Francúzsko – Bielorusko (záznam; 90 min)

Sobota 13. 5.

Jednotka
16:00 Slovensko – Rusko (PP)

Dvojka
12:00 Lotyšsko – USA (PP)
14:45 Nórsko – Fínsko (záznam; 75 min)
21:00 Kanada – Švajčiarsko (napájanie v priebehu III. tretiny)
23:00 MS v kocke
23:30 Slovinsko – Bielorusko (záznam; 90 min)
01:00 Nemecko – Taliansko (záznam; 90 min)

Nedeľa 14. 5.

Jednotka
16:00 Slovensko – USA (PP)

Dvojka
18:55 Francúzsko – Česko (záznam; 65 min)
20:00 Švédsko – Dánsko (PP)
23:00 MS v kocke
23:30 Fínsko – Švajčiarsko (záznam; 90 min)

Pondelok 15. 5.

Dvojka
16:00 Kanada – Nórsko (PP)
18:55 Taliansko – Dánsko (záznam; 65 min)
20:00 Rusko – Lotyšsko (PP)
23:00 MS v kocke
23:30 Francúzsko – Slovinsko (záznam; 90 min)

Utorok 16. 5.

Jednotka
12:00 Slovensko – Švédsko

Dvojka
14:45 Bielorusko – Nórsko (záznam; 75 min)
16:00 Štúdio MS, Rusko – USA (PP)
18:55 Česko – Švajčiarsko (záznam; 65 min)
20:00 Kanada – Fínsko (PP)
23:00 MS v kocke
23:30 Nemecko – Lotyšsko (záznam; 90 min)

Štvrtok 18. 5.

***Zaradenie priamych prenosov z vyraďovacej časti na Jednotke alebo Dvojke bude známe podľa postupu Slovenska***

Predbežný rozpis:

Jednotka
16:00 štvrťfinále 1 (PP)

Dvojka
18:55 štvrťfinále 2 (záznam; 65 min)
20:00 štvrťfinále 3 (PP)
23:00 MS v kocke
23:30 štvrťfinále 4 (záznam; 90 min)

Sobota 20. 5.

Jednotka
15:00 semifinále 1 (PP)

Dvojka
19:00 semifinále 2 (PP)
23:00 MS v kocke

Nedeľa 21. 5.

Jednotka
20:25 finále (PP)

Dvojka
16:00 o 3. miesto (PP)
23:30 MS v kocke

Priame prenosy z MS v hokeji 2017 v Rádiu Slovensko (v prípade postupu Slovenska aj štvrťfinále):

  1. mája o 16:00 SLOVENSKO – TALIANSKO
  2. mája o 20:00 SLOVENSKO – LOTYŠSKO
  3. mája o 20:00 SLOVENSKO – DÁNSKO
  4. mája o 20:00 SLOVENSKO – NEMECKO
  5. mája o 16:00 SLOVENSKO – RUSKO
  6. mája o 16:00 SLOVENSKO – USA
  7. mája o 12:00 SLOVENSKO – ŠVÉDSKO
  8. mája o 15:00 a 19:00 SEMIFINÁLE
  9. mája o 20:25 FINÁLE