Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Návrat MacGyvera Joj nevyšiel, priemerná len úvodná časť! Dobre vedieť s reprízou v čele

Medzi spravodajstvami sa tento raz darilo viac Novinám, viedli aj v komerčnej cieľovke.

Pokus vrátiť do letného prime-time premiérový seriál Joj nevyšiel. Kým v minulosti značkové seriály počas prázdnin vysielala pravidelne, teraz už mnohokrát nemajú dostatok svojich divákov, čo potvrdil aj štart nového MacGyvera, ktorého malo sledovať okolo 4,5 a 3,5 % divákov s podielmi pod 15 a takmer 12,5 %. Diváci tak od seriálu postupne odchádzali. Markíza bola v čele s reprízami Dobre vedieť, dosiahla ratingy okolo 6 a 5 % s podielmi takmer 20 a vyše 19 %.

Na Dvojke sa večer darilo predkolu Európskej ligy s podielmi vyše 6 a pod 9 %, Plus s Profesionálmi uhrala pod 7 %, Pestúnka pre dospelých 7 % atakovala výraznejšie. Na Doma uspel Monk s podielom 6,5 % aj nasledujúca telenovela Nikdy ťa neopustím s podielmi dvakrát pod 7 %. Vitajte v džungli na Dajto prekročilo 5 %, Wau s kriminálkami dosiahla podiely okolo 3, 2,5 a vyše 6 %.

Rodinné prípady sa podvečer dostali pod 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja so špeciálom o niečo stúpla na 12,5 %. Televízne noviny sa dostali nad 24 %, o pol ratingu vyššie boli Noviny, ktoré podielovo uhrali podobne cez 24 %. Celkovo ich videlo pod 420-tisíc divákov, TN-ky pod 340-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor