Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza zmenila s Chart Show plány, v piatky nakoniec nepobeží! (aktualizácia)

AKTUALIZÁCIA

Chart Show nakoniec v piatky podľa najnovších správ nepobeží. Kým klientom televízia prezentovala nasadenie hudobnej šou na piatky, podľa informácií, ktoré priniesol portál Mediálne.sk, by mala televízia okopírovať svoje jarné nastavenie spred roka a Chart Show nasadiť na stredy. Po prvý raz by sa šou mala v tomto roku na obrazovke objaviť 4. marca o 20:30. Minulý rok v rovnakom nastavení vysielala s Novou Hlas Česko Slovenska. Markíza zatiaľ oficiálne plány nevydala.

——————-

Pôvodná správa: Návrat Chart Show už začala Markíza promovať, nasadenie stále tají! (video)

Televízny líder spustil promo k hudobnej šou. Pozrite si upútavku.

Podobne, ako Joj, aj Markíza ponúkne na jar väčšiu šou. Návrat formátu Chart Show, ktorý si televízia minulý rok spoločne s Novou otestovala, už začal líder promovať vo vysielaní a to upútavkou s Adelou Banášovou. Tá sa už nachádza v novom štúdiu šou, prvé dve vydania sa natáčali na scéne Hlasu Česko Slovenska.

Upútavka na nové vydania Chart Show

Televízia zatiaľ neprezrádza, kedy sa Chart Show vráti a tak ani deň, v ktorom sa má program vysielať. Portál Mediaboom.sk vás už minulý týždeň exkluzívne informoval, že Markíza podľa neoficiálnych plánov ráta so šou počas piatkových večerov, pričom po prvý raz by sa na obraze mala v tomto roku objaviť v piatok 6. marca o 20:30.
Informovali sme vás tiež, že v marci bude mať Chart Show voľné pole, keď jej priestor uvoľní Jednotka RTVS, ktorá v piatky pravidelne ponúka svoju silnú zábavu. Aktuálne vysielané reprízy Milujem Slovensko sú tiež najsledovanejším programom Jednotky v celom týždni. Už od apríla však bude hudobnej šou konkurovať minuloročná novinka RTVS Čo ja viem, ktorej návrat prebehne v netradičnom nastavení.

Čítať viac...
Nahor