Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Posledných 18 súťažiacich bojujúcich o postup do finálovej časti Superstar, Markíza

Pikošky

Markíza zúri, prezradili slovenských finalistov Superstar! Títo štyria postúpia do TOP 10

Týždeň dozadu youtuber na sociálnu sieť zavesil všetky duetá ešte neodvysielanej epizódy, teraz médiá Markíze vyzradili rovno postupujúcich do živých finálových kôl.

Markíza sa nevyhla ďalšiemu úniku zo Superstar. Len pred týždňom sa na Youtube dostali všetky vystúpenia z premiérovej časti SuperVýberu pred jej odvysielaním v televízii a tentokrát sú známi rovno úspešní účastníci jeho poslednej časti.

Markíza s Novou túto nedeľu odvysielajú poslednú časť vopred nakrúteného vyraďovania Superstar, v ktorom z posledných 18 súťažiacich bude vyberať finálových 10 spevákov pre priame prenosy.

Ako sme už informovali, Markíza s Novou chystajú vysielanie živých prenosov z Prahy, čo si bude vyžadovať mimoriadne podmienky pre Slovákov v ich presune cez hranice. Všetci členovia štábu, režisér aj súťažiaci musia podstúpiť testy, pričom Nový čas v tejto súvislosti vyzradil aj rovno štvoricu slovenských účastníkov tohtoročnej Superstar, ktorých sa táto situácia týka.

Ide pritom o súťažiacich, ktorí úspešne absolvovali všetky fázy SuperVýberu a prešli teda aj posledným vyraďovacím kolo, ktoré Markíza ešte len odvysiela túto nedeľu. Denník tak zverejnil mená slovenských finalistov Superstar, ktorí sa v šiestej federálnej sérii prebojovali až do živých prenosov.

V rámci finálovej desiatky Superstar denník hovorí o štyroch zástupcoch, ktorých by v živých kolách malo mať Slovensko.

Posledným SuperVýberom z účastníkov zastupujúcich Slovensko mali úspešne prejsť Júlia Kramárová (18), Barbora Piešová (19), Giovanni Ricci (21) a Timotej Májsky (22).

V médiách sa naznačovala aj možnosť divokej karty, ktorá sa objavovala v predošlých sériách. Televízie ju pre tento rok nepotvrdili ani nevylúčili.

Štvorica postupujúcich Slovákov do priamych prenosov Superstar

Čítať viac...
Nahor