Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Markíza ukázala veľké promo na Tvoju tvár: Kompletne odkopírovala televíznu kampaň z Česka!

Sesterské televízie si už nevypomáhajú iba v príprave formátov, ale aj v požičiavaní kreatívnych nápadov.

Jediná veľká televízna šou pre túto jar sa už pripravuje do vysielania.

Markíza v priebehu stredy zverejnila hlavné imidžové promo na šiestu sériu Tvoja tvár znie povedome, v ktorom kompletne predstavuje moderátora, porotu a súťažiacich. Nájdete ho nižšie.

Komerčný líder podobou kampane k novej sérii Tvojej tváre poriadne provokuje konkurenciu, keď v nej do čela vysunula donedávna kľúčovú tvár obrazoviek Joj, Lujzu Garajovú Schramekovú. V rámci úvodných teasingov mala Schrameková vlastný spot z dvoch nasadených, v druhom účinkovali spolu moderátor Martin Nikodým so zvyšnou časťou poroty – Kulym a Zuzanou Kubovčíkovou Šebovou.

Nosné minútové imidžové promo na Tvoju tvár taktiež stojí na Schramekovej. Tá v ňom prichádza ako nováčik programu a pomedzi súťažiacimi hľadá svoj kostým pre večerné vysielanie. Na záver prichádzajú jej kolegovia z poroty, ktorí ju v podstate privítajú v kolektíve.

Zaujímavosťou je, že Markíza pre šiestu sériu Tvoja tvár znie povedome využila kreatívny nápad, s ktorým vlani prišla jej sesterská televízia Nova.

Tvorcovia slovenskej Tvojej tváre, ktorí sa prekrývajú s tými, ktorí stoja aj za českou verziou šou, kompletne odkopírovali imidžové promo k siedmej sérii Tvoje tvář má známy hlas, ktorú Nova odvysielala vlani na jeseň.

Imidžové promo k 6. sérii Tvoja tvár znie povedome na Markíze predstavené túto stredu

Imidžové promo k 7. sérii Tvoje tvář má známy hlas na Nove z jesene 2020

V českom prome bol hlavnou tvárou nový moderátor šou Vladimír Polívka, koncept, priestory aj detaily s mixom pesničiek tvorcovia prebrali z českej idey.

Slovenská Tvoja tvár znie povedome odštartuje túto jar v nedeľu 7. marca. V rovnakom týždni Markíza kompletne vymení svoj večerný program a naplno rozbehne ostrú časť jarnej sezóny. Zaplní ju dokonca výraznejšie, než zvykla v minulosti.

Čítať viac...
Nahor