Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Televízia

Markíza presúva Arrow na Dajto: Hovorí o posile, dôvod je však iný!

Avizovaná posila bola pred tým skôr príťažou.

Akvizičný seriál Arrow so sobotnými dopoludňajšími reprízami na Markíze končí. Televízia odsúva seriál programovou zmenou na menšie Dajto, pričom presun komunikuje vo veľkom štýle. „Tak, a je to vonku: Chlapské víkendy na Dajto majú novú posilu!“ znie titulok k článku, za ktorým sa však skrýva aj iný dôvod ako posilnenie stanice.

Na Markíze totiž reprízy seriálu uhrávali hlboké podpriemery. Pri ostatných dvoch častiach lídrovi došla trpezlivosť, keď prvú z reprízovaných epizód predbehli dokonca aj Agenti S.H.I.E.L.D. na Joj, ktorým sa rovnako nedarí. Tí zatiaľ z programu nezmiznú, do finále série však ostávajú už len dva týždne. Televízie dostávajú jasný signál, že akčné seriály im počas víkendového poludnia na hlavných staniciach diváci nepríjmu.

Arrow dostane na Dajto obdobný čas okolo dvanástej hodiny, doteraz v tomto čase stanica vysielala filmy. Tým sa počas ostatných dvoch týždňov darilo nadpriemerne. Seriál neprináša uspokojivé výsledky ani vo svojich premiérach v stredu na Markíza po Chart Show, ostatné dva diely uhrali podiely len okolo 17 %.

Čítať viac...
Nahor