Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Mareš sa opäť neovládol! V ďalšej narážke na X Factor urazil súťažiacich!

Leoš Mareš je známy svojím podrezaným jazykom a to nielen v súkromí, ale aj na obraze. Kým nedávnym neopatrným vyjadrením zaujal aj políciu, na televíznej obrazovke si opäť rypol do konkurencie.

V šou Hlas Česko Slovenska myslia na konkurenčný X Factor pomerne často, keď ho ironickými poznámkami spomínajú priamo vo svojom vysielaní. Ostatnú stredu si moderátor Leoš Mareš neodpustil ďalšiu poznámku na šou Joj a Primy, pričom sa dotkol aj samotných súťažiacich.

Marešovi na smeč nahodila Marta Jandová s Darou Rolins pri hodnotení výkonu Víta Sourala: Mne príde, že si si to vôbec neužil. A možno sám so sebou, ale nie s nami,“ komentovali Vítov výstup porotkyne. Marešovi takýto typ výkonu prišiel ako ideálny pre X Factor. „Ale môžeš byť kľudný, pretože v X Factore by si postúpil do finále,“ zareagoval moderátor. V rámci irónie však Mareš nebral ohľad ani na Sourala, ktorého sa mohli tieto slová dotknúť. Jeho vystúpenie totiž malo byť  také nudné, že by ním u konkurencie bojoval vo finále. V Hlase sa napriek obhajobám postupu nedočkal.

Čítajte aj: Mareš a jeho podrezaný jazyk: V Hlase si opäť uťahovali z konkurenčného X Factoru!

Viac ako toto vyjadrenie však Mareša trápi trestné oznámenie, ktoré naňho podala neznáma žena. Tá ho obvinila z napadnutia, ku ktorému malo dôjsť v noci zo 7. na 8. mája. Moderátor sa k situácii vyjadril pre extra.cz, pričom si touto vetou veľmi nepomohol: „Zajímavé, že to vyplulo na povrch až teď, po více než čtrnácti dnech. Nikoho jsem nenapadl, je to samozřejmě naprostá hloupost.“ Podľa mnohých si Mareš týmto vyjadrením odporuje a nepriamo priznáva, že k incidentu došlo.

Čítať viac...
Nahor