Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Mareš a jeho podrezaný jazyk: V Hlase si opäť uťahovali z konkurenčného X Factoru!

Leoš Mareš si už na začiatku Hlasu Česko Slovenska zaspomínal na svoje krátke pôsobenie u konkurenčnej Jojky a Primy, kedy nepriamo zosmiešnil svoje platové podmienky v čase porotcovania v Česko Slovensko má talent a moderovania vlastnej šou QI. V ostatnom vydaní speváckej šou si opäť neodpustil poznámku smerom ku konkurencii.

Nepriamy súboj speváckych šou Hlas a X Factor priniesol už niekoľko vzájomných narážok. Joj niekoľkokrát nielen v upútavkách ku svojmu X Factoru ironicky zdôrazňovala, že „len hlas nestačí“, Tina zas z úškrnom na začiatku celej šou pripomenula, že súťažiaci v Hlase nemusia mať „faktor X“. „Vôbec nemusíte vyzerať ako Superstar a vlastne tiež nemusíte mať faktor X a nás ani nezaujíma či máte talent na žonglovanie, u nás je dôležitý len váš hlas,“ prezentovala Tina spevácku šou. Mareš si už vtedy neodpustil narážku na svoje nedávne pôsobenie u konkurencie. „Mal som nedávno talent, ale už nemám,“ zareagoval a zároveň dodal: “To jsem teraz chudší, mnohem chudší než dřív. Ale ve slovenštine to znamená něco jiné.” Marešovej poznámke sa nemôže nikto čudovať, aj keď šlo o obrovský honorár, za účinkovanie v dvoch programoch na Prime nezarobil dvojnásobok toho, čo za jednu sériu Hlasu v Nove. Čítajte viac.

V siedmom pokračovaní hľadania najväčšieho hlasu Česka a Slovenska moderátor pobavil ďalšou poznámkou. Počas hodnotenia speváckeho duelu medzi Klárou Kudláčovou a Pavlínou Ďuriacovou požiadala porotkyňa Marta Jandová Pavlínu, aby ukázala predviedla svoj mohutný hlas a zaspievala krátko bez mikrofónu. Pavlína nesklamala, pričom Mareš silu v jej hlase okomentoval slovami: „Tohle bylo slyšet až v X Factoru.“ Spevácka šou Joj tak opäť dostala priestor priamo v hlavnom vysielacom čase konkurencie, X Factor sa priamo vo vysielaní narážkam na Hlas vyhýba. Vyostrenejší súboj medzi oboma šou prebiehal skôr pred samotným štartom projektov.

Čítať viac...
Nahor