Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Maratón Paneláku zafungoval, oslabil aj Búrlivé víno

Joj spustila 14. sériu Paneláku špeciálnou dvojepizódou, ktorá televízii priniesla nadpriemerný výsledok.

Až do trištvrte na jedenásť v noci ťahala Joj úvodnú časť novej série Paneláku, ktorá mala výnimočne extra dlhú minutáž. „Superepizóda“ zaistila televízii nadpriemerný podiel sledovanosti, keď v ratingu dosiahla takmer 8 % a získala podiel 25 %.

Vďaka svojej extra dĺžke si štart Paneláku pozrelo aj časť divákov, ktorí uprednostnili Búrlivé víno. To po prvý raz podľa našich informácií spadlo pod hranicu 30 %, keď popri dennom seriáli Joj mal získať podiel 28,2 %. Seriál Markízy však na oplátku udržal titul najsledovanejšieho programu dňa s ratingom 9,6 %.

Joj aj tento raz vyposúvala svoj hlavný program až za čas 20:30, kedy v ostatných týždňoch štartuje ešte len Najlepšie počasie. Divákov však ešte viac ponaťahovala, keď Panelák začal až o 20:37. Markíza s Búrlivým vínom odštartovala presne.

Extra dlhý Panelák sa po skončení Búrlivého vína dostal do vedenia. Nasledujúci film Markízy, Domáci maznáčik, uhral podiel už len okolo 20 %, rástol až po skončení denného seriálu konkurencie. Draculovi na Joj zas nepomohol ani dobrý nábeh a s dvomi časťami skončil na hodnotách okolo 12 a 15 %.

Dome sa tento raz darilo s Ferihou, ktorá uspela najmä s druhou časťou – podiely nad 6 a 11 %, Dajto nesklamal film Výplata s podielom nad 6 % a kriminálky CSI na Pluske splnili svoju úlohu s podielmi takmer 5 a okolo 6 %.

Čítať viac...
Nahor