Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Televízia

Zmeny v Let´s Dance: Jeden pár dostáva imunitu, do šou nastupujú noví tanečníci!

Markíza sa po predčasnom konci Márie Čírovej rozhodla do šou zavolať novú tanečnú dvojicu. Rozšírila pritom zoznam mien, o ktorých pôvodne hovoril portál Mediaboom.sk.

Od tretieho kola Let´s Dance sa zásadnejšie mení zloženie tanečných párov 8. série šou.

Po boku kubánskeho herca Maria Cimarra diváci po prvý raz uvidia novú tanečnú partnerku Vanesu Indrovú, ktorá takto vlani tancovala s komikom Ferom Jokeom.

Po tom, čo už pred štartom tanečnej šou bola ohrozená účasť samotného Cimarra pre zranenie na tréningu, nakoniec sa zo šou rozhodla odstúpiť jeho pôvodná tanečná kolegyňa Vanda Poláková, ktorá sa nakazila koronavírusom. Takto pred rokom pritom ovládla celé Let´s Dance po boku Jána Koleníka.

Krátko na to definitívny koniec v šou ohlásila speváčka Mária Čírová.

Tá na tanečnom parkete chýbala už počas 2. súťažného kola, keď si na tréningu pred druhým priamym prenosom zranila pri nácviku zdvíhačky medzirebrový sval. Zranenie nebolo možné dostatočne doliečiť za necelý týždeň a speváčka sa rozhodla pôsobenie v tanečnom formáte ukončiť.

Markíza už oznámila, čo bude po odstúpení Čírovej z Let´s Dance nasledovať.

V šou spoločne s Máriou Čírovou končí aj jej tanečný partner Joris Yacoub. Pre profesionálneho tanečníka francúzskeho pôvodu šlo pritom o premiéru v Let´s Dance, nakoniec sa zúčastnil jediného prenosu.

V ôsmej sérii Let´s Dance sa od tretieho kola predstaví úplne nový pár.

Markíza sa rozhodla do tanečnej šou zavolať moderátora Telerána, Vratka Sirágiho. Zaujímavosťou je, že ide o ďalšie meno, o ktorého možnej účasti v Let´s Dance 8 pred začiatkom šou informoval portál Mediaboom.sk.

„Keď sme sa pripravovali na možnosť, že sa Mária nebude môcť postaviť na tanečný parket, čakala nás náročná úloha. Nájsť niekoho, kto bude ochotný sa naučiť len za pár dní tancovať, zapamätá si choreografiu a postaví sa pred kamery najsledovanejšej šou na Slovensku. Teším sa, že Vratko súhlasil a myslím si, že sa diváci majú naozaj na čo tešiť,“ uviedol režisér Let´s Dance, Pepe Majeský.

Vratko Sirági vytvorí tanečnú dvojicu s tanečnicou Annou Riebauerovou.

„Veľmi sa teším a zároveň je to pre mňa obrovská výzva. Stále to vstrebávam a som z toho v šoku. Ďakujem celému tímu, ktorý túto šou vytvára, za dôveru. Spravím maximum pre to, aby sme s mojou tanečnou partnerkou mohli v nedeľu podať čo najlepší výkon,“ komentoval náhle nastúpenie do Let´s Dance Sirági.

Vratko Sirági sa s spoločne s Annou Riebauerovou v Let´s Dance predstavia minimálne v priebehu dvoch večerov.

„Ako náhradníci budú mať imunitu a postupujú do štvrtého kola. Vratkovi a jeho tanečnej partnerke držíme palce,“ uviedla Markíza.

Rovnakú imunitu dostali na začiatku ôsmej série všetky páry, ktoré nastúpili na parket. K prvému vyraďovaniu došlo až na konci druhého priameho prenosu, po ktorom v šou skončil herec Viktor Ibara.

Portál Mediaboom.sk z tohtoročnej edície Let´s Dance exkluzívne odhalil viacero mien, ktoré sa nakoniec v šou skutočne predstavili.

Patria medzi ne napríklad paralympionička Henrieta Farkašová, pričom Mediaboom.sk ako prvý informoval o ambícii Markízy vyskladať v tanečnej šou historicky prvý tanečný pár so zdravotným znevýhodnením.

Rovnako sme tak prví odhalili účasť Jany Kovalčíkovej, Borisa Valábika alebo Ivany Gáborík, keď sme exkluzívne priniesli informáciu o tom, že s Mariánom Gáboríkom vytvorí prvý manželský tanečný pár v Let´s Dance.

Medzi odhalenými menami portálom Mediaboom.sk sa taktiež objavil už vypadnutý Viktor Ibara alebo herečka Gabriela Marcinková, ktorú Markíza v šou potvrdzovala po tom, čo omylom oznámila už uzavretie celebritnej zostavy.

Medzi vôbec prvými menami, ktoré sme v súvislosti so zákulisnými špekuláciami o možnej účasti v Let´s Dance spomínali, bol práve aktuálny náhradník Márie Čírovej, Vratko Sirági.

Ten má s tancom bohaté skúsenosti.

Sirági je modelom medzi moderátormi Markízy, pričom s jeho postavou aj tanečnými skúsenosťami môže byť prirovnávaný k absolútnemu víťazovi minuloročnej 7. série, Jánovi Koleníkovi.

„V dobách, keď som ešte dral školské lavice som si bez tanca nevedel predstaviť život, 16 rokov tvrdých tréningov, disciplíny, radosti. Spoločenský tanec ma od mojich 7 rokov nadobro opantal a dodnes je to pre mňa silná nostalgia a radosť vracať sa v spomienkach do mojich profesionálnych tanečných čias,“ napísal moderátor minulý rok na jar na sociálnu sieť, keď sa zúčastnil priameho prenosu Let´s Dance.

Sirági sa na tanečný parket vrátil v novembri po 13 rokoch spolu s jednou z najúspešnejších profesionálnych účastníčok Let´s Dance, Dominikou Roškovou. Tá v 8. sérii Let´s Dance tancuje s hercom Richardom Autnerom, z ktorého sa stal čierny kôň tohto ročníka.

Nový pár Let´s Dance Vratko Sirági a Anna Riebauerová

 

Čítať viac...
Nahor