Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Televízia

Zabudla na posledné meno? Markíza rozširuje zostavu Let´s Dance o ďalšiu exkluzívnu tvár!

Markíza v priebehu víkendu oznámila uzavretie celebritnej zostavy Let´s Dance s oficiálnym predstavením posledného mena z radov súťažiacich, správu zakrátko zmenila. Do šou mieri ďalšie exkluzívne meno odhalené portálom Mediaboom.sk.

V ôsmej sérii Let’s Dance sa predsa opäť predstaví jedenásť tanečných párov.

Markíza v sobotu na oficiálnych televíznych stránkach priniesla informáciu o skompletizovaní zostavy celebritných súťažiacich nového ročníka tanečnej šou, pričom potvrdiť mala vôbec posledné chýbajúce meno.

Televízia oficiálne ohlásila ďalšie exkluzívne meno odhalené portálom Mediaboom.sk, keď do Let´s Dance privítala paraolympioničku, Henrietu Farkašovú.

Spoločne s najúspešnejšou paraolympioničkou v histórii Slovenska potvrdila tiež účasť špeciálneho páru v tanečnom formáte, keď bude po prvý raz v Let´s Dance tancovať dvojica so zdravotným znevýhodnením.

Súčasne s ohlásením Farkašovej účasti Markíza informovala o skompletizovaní finálovej jedenástky súťažiacich.

Napriek tomu, že verejnosti sprezentovala len desať celebritných mien, očakávalo sa zarátanie tiež Ivany Gáborík, ktorá bude síce v súťaži po rokoch opäť účinkovať ako profesionálna polovička v súťažnom páre, avšak po boku jej manžela – hokejistu Mariána Gáboríka.

Po viacerých účastiach v šou aj manželstvom s držiteľom Stanleyho pohára je už i samotná Ivana Gáborík mediálne sledovanou osobnosťou, pričom v Let´s Dance s Mariánom Gáboríkom vytvoria vôbec prvý manželský súťažný pár v histórii.

Markíza nakoniec ešte v priebehu soboty informácie upravila.

Z oficiálnych stránkach zmizla informácia o poslednom zverejnenom mene a Henrietu Farkašovú už komunikovala ako ďalší prírastok do radov súťažiacich.

Zo stránky zmizla aj zmienka o finálovej jedenástke celebritných mien.

Televízia totižto nezverejnila ešte jedno meno, o ktorom exkluzívne ako prvý hovoril portál Mediaboom.sk.

Do šou totižto skutočne mieri aj herečka, Gabriela Marcinková, ktorej účasť sme ako prví odhalili spoločne s Henrietou Farkašovou, Viktorom Ibarom, Janou Kovalčíkovou, Borisom Valábikom alebo Ivanou Gáborík.

Naopak, Markíza nakoniec do tanečnej šou neobsadila žiadneho účastníka z radov jej reality šou a nenadviazala tak na predchádzajúcu 7. sériu, kedy do Let´s Dance zavolala aj súťažiacu z Love Island – Aishu.

Marcinková je definitívne posledným menom potvrdeným v zostave súťažiacich 8. série Let´s Dance.

Dodnes je spájaná s jej zaradením do rebríčka najkrajších žien sveta v roku 2012, odvtedy sa však mimoriadne spopularizovala na Slovensku, zahrala si v seriáloch Tajné životy, Delukse, Doktor Martin alebo Kuchyňa.

V súčasnosti je tvárou Markízy vďaka seriálu Pán profesor, ktorý je vôbec najdlhšie vysielaným seriálom s jej účasťou. Ponúkol dosiaľ štyri série, pokračovať bude túto jeseň piatou.

Ďalšími súťažiacimi ôsmeho Let´s Dance sú Richard Autner, Helena Krajčiová, Mario Cimarro, Mária Čírová, Milan Zimnýkoval a Marián Gáborík.

Potvrdené je už taktiež kompletné zloženie poroty novej série tanečnej šou.

Opäť v nej nebudú chýbať Tatiana Drexler a Ján Ďurovčík, z minulého ročníka bude rovnako pokračovať Adela Vinczeová. Štvrté porotcovské miesto obsadí po vzore nemeckej verzie Let´s Dance posledný víťaz šou, Ján Koleník.

Čítať viac...
Nahor