Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Konečné plány: Búrlivé víno od marca pobeží aj v piatky! Proti Divokým koňom môže získať výhodu

Markíza skúsi novým nastavením získať výhodu, keď Búrlivé víno v týždni vyvrcholí už mimo Divokých koní. Do nového týždňa tak môže získať výhodu.

Od marca sa televízny líder vráti k nastaveniu, ktoré ponúkal v minulom roku. Naďalej bude hlavným programom denný seriál Búrlivé víno, ktoré pobeží ako v minulej sezóne štyrikrát do týždňa, keď sa od 2. marca vráti po skončení prvej série Hornej Dolnej aj do pondelňajšieho slotu. O tomto nastavení sme vás už informovali, avšak Markíza robí zmeny okrem pondelka aj v stredajšom prime-time.

Práve v ňom totiž nakoniec bude ponúkať hudobnú šou Chart Show. Kým pôvodne s ňou televízia rátala na piatkové večery, o čom informovala aj klientov, rozhodla sa, pravdepodobne, aj v reakcii na aktuálny pokles Búrlivého vína, pre iné riešenie. Rovnako ako minulú jar bude v stredy ponúkať väčšiu šou, Chart Show bude ťahať od 20:30 do 22:30. Na šou nadviaže podobne ako minulú jar akvizičný seriál Arrow, Markíza uvedie premiérovú druhú sériu. Oba programy štartujú v jarnej štruktúre od 4. marca 2015.

Búrlivé víno sa týmto krokom po čase vráti aj na piatkové večery. V tento deň sa jediný raz v týždni nebude prekrývať s Divokými koňmi, ktoré ho už dvakrát dokázali predčiť. Pre seriál to bude znamenať aj prípadnú výhodu pri naštartovaní nového týždňa. Posledný diel v týždni totiž často otvára atraktívne dejové linky, ktorých rozuzlenie na divákov čaká až v nasledujúci pondelok. Na Divoké kone, ktoré vrcholia vo štvrtok, tak budú môcť niektorí diváci pozabudnúť.

V pondelky bude, ako sme už informovali, tvoriť dvojičku s Búrlivým vínom skeč šou Kredenc. Vráti sa v spomínaný pondelok 2. marca. Rodinné prípady pobežia rovnako, ako v súčasnosti, trikrát do týždňa, v utorky, štvrtky a piatky. V piatkový podvečer nebude Markíza naďalej ponúkať denný seriál Chlapi neplačú, reprízy Hornej Dolnej nahradia reprízy najnovších častí Kredencu. Ten tak zmizne zo sobotného accessu.

 

Čítať viac...
Nahor