Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kompletná zostava tretej série Tvoja tvár znie povedome je vonku! V prome aj tvár, ktorá súťažiť nebude

Odhalené sú všetky mená tretieho ročníka, bude bez Polnišovej a Šebovej.

Markíza už chystá výrobu tretej série Tvoja tvár znie povedome, ktorá oficiálne pozná 8-člennú zostavu súťažiacich. Televízia už skôr potvrdila päticu mien, keď budú účinkovať herečka hviezdiaca v jojkárskych Prázdninách Lucia Siposová, herec z neúspešného Kávomatu Tomáš Palonder, spevák Tomáš Bezdeda, herečka z Búrlivého vína Viktória Valúchová či herec René Štúr.

Najnovšie už Markíza predstavila aj zvyšnú trojicu dosiaľ utajovaných mien. Atraktivitu tretej série bude mať za úlohu zvýšiť najmä speváčka Eva Máziková, ktorá bude podľa všetkého zastupovať pozíciu Andreja Bičana. Súčasťou nového ročníka bude aj herec z Hornej Dolnej či Kávomatu Peter Brajerčík a speváčka Lina Mayer. V médiách sa skloňovalo možné angažovanie dvojice Cuky Luky – Zuzany Šebovej a Petry Polnišovej, nakoniec sa nepotvrdilo.

Tretia Tvoja tvár znie povedome štartuje už o dva týždne, prvé vysielanie je naplánované na nedeľu 5. marca. Markíza tak pokryje nástup výpravného seriálu Joj 1890, od ktorého televízia veľa očakáva.

Markíza už k Tvojej tvári spustila aj imidžové promo. Hrajú v ňom všetci súťažiaci spoločne s moderátorom, Martinom „Pycom“ Rauschom. Zaujímavosťou je, že výraznou súčasťou spotu je aj Juraj „Šoko“ Tabaček, ktorý popularitu získal v Hornej Dolnej či Inkognite. Vyskytuje sa tam v podobe makety. V šou však súťažiť nebude, či s ňou bude inak spojený, je neznáme. V porote ostávajú Zuzana Fialová, Mário „Kuly“ Kollár a Dano Dangl.

Imidžový spot k Tvoja tvár znie povedome 3

Čítať viac...
Nahor