Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Telenovela Láska na prenájom na TV Doma: Koľko má častí a kedy dôjde do finále?

Televízia Doma od nového roka nasadzuje jednu z najúspešnejších telenoviel ostatných rokov. Ako dlho telenovela Láska na prenájom na jej obrazovke pobeží, koľko má častí a kedy dôjde do finále?

Ženská stanica Doma otvára rok 2022 novou telenovelou.

Po tom, čo v decembri uzavrela sériu Dve tváre Istanbulu a telenovelám dopriala krátku zimnú prestávku, rozbieha od nového roka čerstvú novinku z Turecka Sen Çal Kapımı (Love Is In The Air), ktorá u nás pobeží pod názvom Láska na prenájom.

Dostane pritom prednosť pred druhou ohlásenou novinkou pre budúci rok Sen Anlat Karadeniz (Lifeline), viac sa o nej dočítate v tomto článku.

 


Našla Doma nový hit? Láska na prenájom zažila jeden z najlepších seriálových štartov!Čítajte →

Láska na prenájom je v súčasnosti jedným z najsilnejších tureckých titulov, ktorý sa dostáva do vysielania po celom svete.

Ide o čerstvú novinku, ktorá mala premiéru v roku 2020 a do finále v domácej krajine došla len prednedávnom minulý rok na jeseň. Zakrátko po nej siahli televízie naprieč kontinentami a predala sa do desiatok krajín.

Televízia bude nový seriál ponúkať v tradičnom nasadzovaní od pondelka do štvrtka. Láska na prenájom štartuje od pondelka 3. januára 2022.

 


Všetko o telenovele Láska na prenájom: Počet častí, prehľad postáv, epizódy, dejČítajte →

Koľko má častí a dokedy pobeží?

Doma bude opäť vysielať dve časti telenovely za večer, pričom celkovo by mala mať k dispozícii viac ako 150 častí nového seriálu.

Vo vysielaní Doma sa tak telenovela zdrží celú jar 2022, pričom by s ňou podľa prvých informácií mala vyplniť svoj večerný program až približne do mája, kedy by sa mala Láska na prenájom dočkať veľkého finále.

Hlavné postavy v seriáli Láska na prenájom stvárňujú herci Hande Erçel, Kerem Bürsin a Bige Önal. Od zväčša dramatickejších telenoviel sa líši svojím žánrom, keď ide o romanticko-komediálnu sériu a priblíži sa tak skôr k známemu tureckému seriálu Láska na druhý pokus.

Dej seriálu Láska na prenájom
Eda Yildiz je mladá krásna kvetinárka, ktorá sama investovala do svojho vzdelania. Tvárou v tvár musí čeliť problému, keď jej zrušia medzinárodné štipendium. Bez neho nebude môcť pokračovať v štúdiu a zostane jej iba maturita… Za všetko môže jeden muž – bohatý a atraktívny architekt Serkan Bolat. Serkan navrhne Ede, že jej štipendium vráti, keď bude dva mesiace predstierať, že je jeho snúbenica. Hoci Eda šokujúcu ponuku najprv odmietne, napriek svojej nenávisti k tomuto mužovi, je neskôr donútená Serkanov návrh prijať. Kým spoločne predstierajú, že sú zasnúbení, začne sa medzi nimi rozvíjať vášnivý a turbulentný vzťah. Pretože láska je zložitá a preto je taká úžasná…

Čítať viac...
Nahor