Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: TV JOJ

Pikošky

Veľký koniec po 13 rokoch: Joj prichádza o ďalšiu moderátorku večerného spravodajstva!

Dlhoročná moderátorka spravodajskej relácie KRIMI Monika Bruteničová Šebová po 13 rokoch končí na obrazovke TV JOJ.

V zložení najdôležitejších moderátorských tvárí večerného spravodajstva Joj dochádza k ďalšej zmene.

Po tom, čo v decembri 2019 ohlásila prekvapivý odchod z hlavných Novín Joj dlhoročná moderátorka Adriana Kmotríková, teraz o jednu z najvýraznejších tvárí prichádza aj druhá večerná spravodajská relácia televízie KRIMI.

Na konci roka 2021 oznámila odchod z Krimi ich hlavná moderátorka Monika Šebová. Diváci ju dlhé roky poznali pod menom Monika Bruteničová, v roku 2017 sa vydala.

Kým Kmotríková odišla z Joj po 15 rokoch moderovania Novín, Monika Šebová v Krimi strávila 13 rokov. Ich súčasťou bola od ich začiatku.

Joj už najnovšie aj oznámila náhradu za Šebovú na moderátorskom poste v Krimi, ktoré stabilne obsadí dlhoročná redaktorka

 


Jojka po rokoch s novou stabilnou tvárou večerných správ! Miesto obsadí dlhoročná redaktorkaČítajte →

Monika Šebová

Šebová moderovala na obrazovke Joj aj vôbec prvé vydanie Krimi Novín, ktoré štartovali 2. februára 2008.

Televízna dvojka vtedy s novým spravodajským formátom vyrazila do boja o 19. hodinu, v ktorej dovtedy bývala neraz v tvrdých podpriemeroch na úrovni okolo 10 %.

Kým spočiatku Joj musela Krimi Novinám dopriať trpezlivosť, po čase sa jej vyplatila, keď sa z novej relácie stal atraktívny formát v inak zväčša nemennom stabilnom večernom spravodajskom pásme.

 


Moderátorka Joj s trapasom: Na záver sa poďakovala divákom konkurenčnej Markízy! (video)Čítajte →

Krimi postupne začali dobiehať dovtedy suverénne Televízne noviny Markízy, historický úspech začali zaznamenávať od roku 2013, kedy už viackrát konkurenčné TN-ky aj porazili.

V súčasnosti sa Krimi dokonca darí tesne predbiehať aj hlavné Noviny Joj, s ktorými má Joj o 19:30 výrazne dlhšiu tradíciu od začiatkov jej vysielania. Nevýhodu o 19. hodine tak v priebehu rokov zmazala.

Krimi dlhé roky od začiatku vysielania moderovala stabilná štvorica moderátorov.

Reláciu spoločne aj rozbiehali, Šebovej partnerom bol spravidla Michal Farkašovský, druhú dvojicu tvoria Stanislava Kováčik a Pavol Michalka.

 


Moderátori piatkových Novín pobavili divákov: Pri čítaní správy vybuchli do smiechu! (video)Čítajte →

Podoba moderátorských dvojíc sa podobne, ako v hlavných Novinách, začala čoraz častejšie obmieňať v ostatných rokoch, kedy začalo v spravodajstvách Joj dochádzať k viacerým výpadkom, či už z dôvodu choroby ale aj početných tehotenstiev.

Čítať viac...
Nahor