Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: vysielanie TV JOJ

Televízia

Jojka po rokoch s novou stabilnou tvárou večerných správ! Miesto obsadí dlhoročná redaktorka

Krimi po prvýkrát zmenia svoju stabilnú moderátorskú zostavu.

Do večerných správ Joj nastúpi nová stabilná moderátorka, ktorá nastupuje po ďalšom odchode jednej z hlavných moderátorských tvárí.

Kým v decembri 2019 ohlásila po 15 rokoch odchod z hlavných Novín Joj moderátorka Adriana Kmotríková, na konci roka 2021 po prvýkrát k zmenám v stabilnej moderátorskej zostave došlo v sesterskej večernej spravodajskej relácie Joj Krimi.

Tú od začiatku vysielania v roku 2008 moderovala stabilná štvorica moderátorov Stanislava Kováčik, Pavol Michalka, Michal Farkašovský a Monika Šebová, ktorá však v piatok večer po 13 rokoch v televízii na Kolibe skončila.

 


Veľký koniec po 13 rokoch: Joj prichádza o ďalšiu moderátorku večerného spravodajstva!Čítajte →

Joj už predstavila novú moderátorku, ktorá Šebovú od nového roka nahradí.

Televízia opäť siahla do radov svojich redaktorov, keď sa do pozície stabilnej moderátorky Krimi posunie dlhoročná redaktorka Joj, Iveta Krupová.

Tá sa už na moderátorskom poste predstavila viackrát, popri podvečernom spravodajstve zaskakovala aj za kolegyne v Krimi.

V roku 2015 na materskú dovolenku dokonca odišli obe moderátorky Krimi Šebová aj Stanislava Kováčik, ktoré vtedy nahrádzali rovno tri redaktorky – okrem Krupovej aj Veronika Hulíková a Júlia Zelenková.

Čítať viac...
Nahor