Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj zásadne posilnila piatok, Bez servítky sa nechalo dobehnúť 5 proti 5!

Oproti Vinárom zlepšila Joj výkon dvojnásobne, kuchárska šou Markízy s tvárami Superstar finišovala na najnižších číslach.

Joj v prvý týždeň zmeneného piatkového nastavenia dokázala značne stúpnuť a posilniť celotýždenný výkon. Doterajší Vinári totiž postupne prepadávali čoraz viac, až sa naposledy priblížili osempercentnej podielovej hranici. Televízia reagovala okamžite zmenou programu, keď zaradila na piatky reprízové akčné filmy. Ten prvý, Janko a Marienka: Lovci čarodejníc, dokázal televízii opäť pomôcť, keď ju dostal bez započítania oneskorenej sledovanosti k blízkosti šiestich ratingov s podielom nad 17 %.

V čase vysielania bola lídrom Jednotka, ktorej Milujem Slovensko tesne prekročilo cez 8 ratingov s podielom takmer 23 %, na pozíciu dvojky sa dokázalo napriek slabému výkonu dostať Búrlivé víno s ratingom cez 6 % a podielom pod 18 %. Vďaka zlepšenému nábehu už neprepadla zoznamka Farmár hľadá ženu, ktorá sa dostala tesne nad uspokojivých 16 %.

Na Plus sa po zmene piatkovej štruktúry Joj presunuli Vinári. Tí prvý raz na menšej stanici dokázali uspieť, keď atakovali 5 %. Smotánka na Doma v tom čase šla pod 4 %, nasledujúci film To sa môže stať každému už šiel pod 6 %. Dajto s hlavným filmom Krvavý diamant uhral 6,5 %.

Podvečer v tomto roku dosiaľ najtvrdšie prepadla Markíza. Bez servítky s tvárami Superstar totiž finišovalo na nízkych číslach, keď v podieli malo pred započítaním archívnej sledovanosti atakovať len 14 %. Vďaka slabej Markíze posilnila Jednotka s rodinnou šou 5 proti 5, ktorá dokonca dobiehala Bez servítky s podielom 13 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja bola jasným lídrom s podielom cez 22 %. V súboji spravodajstiev vyhrali Noviny, v podieli sa doťahovali na 26 %, Televízne noviny sa dostali na túto hranicu.

Čítať viac...
Nahor