Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

JOJ odštartovala nové spravodajstvo (aktualizácia)

Zrejme musela čeliť nečakaným problémom.

 

TV JOJ v nedeľu o 19.00 odštartovala výraznú zmenu vo svojom spravodajstve. Predstavila novú spravodajskú reláciu Veľké Noviny, nové spravodajské štúdio, novú grafiku. Zároveň presunula reláciu KRIMI na stanicu PLUS a od pondelka dostanú novú grafiku aj spravodajské relácie Noviny o 12 a Noviny o 17.

Veľké Noviny sa budú na JOJ vysielať každý deň o 19-tej súčasne s konkurenčnými spravodajskými reláciami.  „Je to strategický krok na posilnenie našej spravodajskej hodiny,“ povedal hovorca televízie Jozef Gogola. „V spravodajstve sme naučení pracovať pod tlakom,“ hovorí s úsmevom na tému extrémne krátky čas na prestavbu a s tým súvisiace zmeny riaditeľ Roland Kubina. Nové štúdio či grafika ale nebude jedinou zmenou. Novinky po vyše piatich rokoch čakajú aj reláciu KRIMI. „Tá sa sťahuje na kanál PLUS s vysielacím časom od 20- tej,“ dodal šéf spravodajstva Kubina.

Prvé vysielanie sa zrejme nezaobišlo bez technických problémov. Na plazmách za moderátorskou dvojicou sa nezobrazovali obrázky ani videá. Športové spravodajstvo televízia odvysielala z provizórneho štúdia v redakcii spravodajstva. Zisťujeme, či skutočne došlo k problémov, alebo vysielanie prebehlo podľa plánu. Správu budeme aktualizovať.

 

Pôvodná správa:

TV JOJ štartuje v nedeľu 1. septembra so svojim novým spravodajstvom Veľké noviny. Hlavné spravodjastvo bude pod novým názvom vysielať tak ako konkurenčná Markíza a RTVS denne už od 19.00 hod. JOJ zároveň kompletne mení grafickú výbavu spravodajstva a vysielať ho bude z nového štúdia.

Do nedele JOJ vysielala svoje spravodajstvo z provizórnych priestorov redakcie spravodajstva. Od 2. septembra menia svoj vizuál a zvučky všetky spravodajské relácie – Noviny o 12, Noviny o 17, Najlepšie počasie, Šport a aj KRIMI, ktoré sa od 1. septembra presúvajú na stanicu PLUS.

Pozrite si prvé dostupné fotografie novej grafiky a štúdia:

Nova_grafika spravodajstvo joj nova grafika velke noviny studio1_434352

nova grafika velke noviny studio2_434356velke noviny joj logo

velke noviny studio 3velke noviny studio 2

 

 

Do 1. septembra JOJ vysielala svoje spravodajstvo z provizórnych priestorov svojho spravodajského štúdia:

noviny joj studio3_434357

 

Zdroj: Joj.sk

 

 

 

Čítať viac...
Nahor