Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj túto jeseň dovysiela aj nakrútené časti kontroverznej zoznamky Take Me Out! Vytiahne ju do silného slotu

Joj pred dvomi rokmi vzbudila vášne nasadením svetového zoznamovacieho formátu postavenom v prvom rade na šou, s druhou sériou počkala až do tejto jesene.

Zoznamky sa kedysi tešili na slovenskej obrazovke veľkej obľube, a to najmä, keď v nich nechýbal kontroverznejší reality rozmer. Či už šlo o niekdajšie formáty Srdcové záležitosti či Rozvedení so záväzkami, veľké šou Nevesta pre milionára či Vyvolená alebo ľudovejšie programy Farmár hľadá ženu aj Mama, ožeň ma. Postupne sa ich však diváci prejedli, až to Joj po čase opäť skúsila, avšak s novým formátom Take Me Out postavenom na živom zoznamovaní tridsiatky dievčat v štúdiu s tromi kandidátmi na vzťah v každej časti.

Televízia s novinkou vyvolala veľký ohlas, no rovnako nemalé kontroverzie. Sledovanosťou sa jej ako jeden z hlavných formátov vtedajšej sezóny neuchytil, skončil sklamaním, keď dosahoval prevažne vlažné priemery stanice. Úspech, naopak, zaznamenal v online, kde epizódy sledovali súhrnne státisíce návštevníkov.

Joj ešte v roku 2017 pri rozbehnutej výrobe nakrútila epizódy aj pre druhú sériu, ktorú však pri vlažnej sledovanosti v danej sezóne už nenasadila. Program nechala odložený nakoniec dva roky, keď ho aktuálne s poslednými časťami dovysiela.

Televízia pritom plánuje Take Me Out nasadiť do silného slotu. Rovnako, ako pri prvej sérii, nájde šou miesto v sobotu večer, tentokrát ale dostane nábeh najsilnejšieho jesenného formátu Joj, Česko Slovensko má talent. Vlani práve Talent pomohol vzkriesiť čísla relácie Veľký balík.

Po krátkodobom návrate Joj k zoznamkám s Take Me Out sa chystá štafetu prevziať Markíza. Zakúpila totiž licenciu, podľa ktorej vznikli na Slovensku štyri série Farmár hľadá ženu, reláciu nakrúti pod názvom Láska na vidieku. Rovnako má Markíza v zálohe a veľký formát Svadba na prvý pohľad, s ktorého nasadením vyčkáva už vyše pol sezóny. Do vysielania mal ísť vo februári tohto roka.

Čítať viac...
Nahor