Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj tesne pred štartom sezóny vyrukovala s hranou imidžovou kampaňou! Predstavuje nosné formáty

Televízia posilňuje promo pred štartom dôležitej jesennej sezóny aj hranou imidžovou kampaňou pre pôvodnú tvorbu.

Joj len vyše týždeň pred ostrým štartom jesennej televíznej sezóny nasadila v rámci self proma imidžovú kampaň k jesennej sezóne.

V takmer jeden a pol minútovom spote predstavuje hranou formou divákom hlavné pôvodné programy sezóny, medzi ktorými sú už známe seriály aj dve úplné novinky.

Joj kampaň postavila svojej televíznej novinke roka Zlatá maska, ktorú zároveň prepojila s tohtoročnou pandémiou, ktorá jej pôvodný štart nakoniec aj zmarila. Imidžový spot sa nesie v znamení hesla: „Masky pôjdu dolu!“, čím naráža nielen na nosenie rúšok ale aj na koncept Zlatej masky. V šou bude vystupovať celkovo 12 známych osobností ukrytých pod extravagantnými kostýmami, pričom diváci aj známe tváre v porote budú každý týždeň odhaľovať, kto sa pod maskami skrýva.

Spotom sprevádza Michal Hudák, ktorý je súčasťou poroty Zlatej masky. Postupne sa v ňom objavujú tváre Nového života, Prázdnin a vo veľkom najmä postavy nového komediálneho seriálu Uhorčík, ktorý bude jedinou seriálovou novinkou Joj pre túto jeseň. Viac o Uhorčíkovi nájdete v tomto článku.

Rovnako ako Markíza aj Joj už promuje väčšinu svojich hlavných programov jesene. Až na Uhorčíka, ktorý sa podľa všetkého uvedie až neskôr v priebehu septembra, je už známe zloženie večerného programu.

Prvé septembrové týždne pôjdu proti sebe v pondelky ešte reprízy Pána profesora a premiéry Inkognita. Markíza s novými časťami Pána profesora príde po tom, čo odvysiela prvé tri už nasadené časti z jari. V utorky proti sebe pôjdu nová tretia séria Sestričiek a druhá séria Nového života, v stredy zas tretí ročník šou Extrémne premeny a štvrtá séria seriálu Prázdniny.

Nový život nateraz pobeží len dvakrát do týždňa a to okrem utorka vo štvrtok proti Hornej Dolnej. Piatky bude Markíza stavať na dueloch Farmy, Joj bude konkurovať filmami. V soboty sa na oboch staniciach proti sebe stretnú filmové premiéry, v nedele zas hlavné sezónne šou – Zlatá maska a Markíza miesto pôvodne plánovanej Tvojej tváre práve v nedeľu na jeseň nasadí druhú sériu šou Dvaja na jedného.

Čítať viac...
Nahor