Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza už promuje kľúčové jesenné projekty, kampane na návrat Oteckov, Farmy či Sestričiek!

Do štartu jesennej sezóny ostávajú necelé tri týždne, boj o diváka sa začína už teraz.

Rekordných päť mesiacov už ťahá Markíza šnúru reprízového programu, keď pre koronakrízu predčasne stopla rozbehnutú jar. Svoj prime-time opäť rozbehne na jeseň, do ktorej začiatku ostávajú posledné týždne, pričom Markíza už teraz kampaňuje väčšinu nosných formátov jesennej sezóny.

Ako prvú kampaň vytiahla Markíza promo na podvečerný seriál Oteckovia, ktorý sa taktiež dočkal dlhej vynútenej prestávky. Markíza jeho nové časti po koronakríze rozbehla od júna a podľa prvých programových plánov s nimi vyrukuje od prvého septembrového týždňa. Svojmu kľúčovému projektu televízia po niekoľkomesačnej pauze dopraje takmer mesačnú kampaň a mediálnu masáž, s ktorou si chce poistiť návrat divákov k seriálu.

Tohtoročná jeseň Markízy bude v mnohom podobná, ako minuloročná. Okrem Farmy v nej aj tento rok nájdu miesto Sestričky, ktoré sa do utorňajšieho prime-time vrátia s treťou sériou. Markíza mala šťastie, že nové časti nakrútila ešte v čase výroby vlaňajšej druhej série. Na stredy sa zas vrátia, rovnako s treťou sériou, Extrémne premeny. Tentokrát na nové časti nemusia diváci čakať dva roky, keď Markíza spustila prípravu novej série s dostatočným predstihom a do vysielania ich tak vracia len po roku.

Z večerných programov začala Markíza ako prvú klasicky kampaňovať novú Farmu. Do jej nakrúcania sa pustila na začiatku mesiaca, pričom už štandardne ju spustí na prelome augusta a septembra, úvodný diel odvysiela v pondelok 31. augusta. Následne bude Farma znovu vypĺňať všetky pracovné večery, od pondelka do štvrtka v druhom pásme a v piatky od 20:30. Tento rok Farma prichádza s novou témou a konceptom a už po tretíkrát rozdelí súťažiacich na dva súperiace tábory.

Čítať viac...
Nahor