Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj spúšťa kampaň na druhú sériu V siedmom nebi! Rozboril v nej kritizuje štát

Relácia o plnení snov pokračuje v nedeľnom prime-time, vráti sa ešte v auguste.

V siedmom nebi sa po polročnej prestávke vracia na obrazovku Joj. Projekt o plnení snov, ktorý bol jednoznačne najsledovanejším programom Joj v sezóne 2014/2015, chce nadviazať na svoje úspechy počas nedeľných večerov, kde ale bude mať nových konkurentov. Rozborilova šou pobeží proti ťažiskovému projektu Markízy Superstar a rovnako tak kľúčovému seriálu Jednotky RTVS Doktor Martin. Ako sme vás už exkluzívne informovali, relácia sa vráti v nedeľu 30. augusta.

Do vysielania sú zatiaľ nasadené dve upútavky k druhej sérii Siedmeho neba. Televízia natáčala kampaň priamo v záhrade Vila Rozborila. Z nej v jednej z upútavok kampane vyráža na pomoc medzi ľudí. V druhom spote nadväzuje moderátor na pravidelnú kritiku fungovania štátu a politikov. Na túto tému narazil Rozboril aj pri predstavovaní myšlienky kampane:My nakrúcame u mňa doma preto, lebo celá tá upútavka bude v znení ‚Je čas opäť vstať a ísť,‘ pretože je veľa ľudí, ktorí potrebujú pomoc a mám pocit, že ani od štátu a ani od orgánov, ktoré sú na to určené, sa tej pomoci veľa nedostáva,“ povedal o kampani Rozboril. V minulosti sa ešte v relácii Markízy Modré z neba objavili politici, čo vzbudilo vlnu kritiky. V roku 2013 prišli Robert Fico a Robert Kaliňák.

V siedmom nebi má byť vo svojej druhej sérii plné ešte väčších príbehov, detských hrdinov a taktiež príbehov zo zahraničia. So štábom sa moderátor vyberá do kritických oblastí.

Čítať viac...
Nahor