Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj sa s presunom Dr. Emy poponáhľa! Pozrite si prehľad všetkých zmien a noviniek televízie

Televízna dvojka sa musí potýkať s neuspokojivou sledovanosťou, tá si vyžiadala hneď niekoľko výrazných zmien. Pozrite si ich prehľad.

Joj nakoniec nepočká so zmenou vysielacieho času Dr. Emy do októbra. Televízia vydáva programovú zmenu aj na najbližší štvrtok večer, kedy sa o 21:40 predstaví s druhou časťou krimi novinka King a Maxwellová. S pilotom odštartuje v rovnaký čas deň pred tým. Z toho je jasné, že Joj mení prime-time v ďalšie dva dni a nepôjde rozhodne o jediné dve zmeny oproti doterajšiemu nastaveniu jesennej štruktúry.

Trpezlivosť zatiaľ televízia nestráca s večerným programom v pondelky a utorky. Napriek slabým výkonom najmä pondelňajších Vikingov sa zatiaľ stanica neuchyľuje k zmene, aj keď nikoho neprekvapí, ak k nej dôjde. Slabo, aj keď v priemere najviac, sa z pracovných neskorších večerov darí utorňajšiemu krimi Vtierka Castle (pred zmenou piatkového prime-time).

Ako sme už vyššie spomenuli, v stredy sa na neskorší čas 22:40 presúva imidžovka Joj Show Jana Krausa, vo štvrtky zas na tento čas Joj presunie Dr. Emu. V oba dni bude o 21:40 vysielať nové krimi King a Maxwellová. Už pred dvomi týždňami spravila televízia zmenu v piatky, kedy od 20:30 nasadila akčné tituly.

Zmeny nastávajú aj počas off-time v pracovné dni. Už minulý týždeň Joj upravila dennú štruktúru, z ktorej zmizli seriály 18 kolies spravodlivosti a Life: Najbohatší policajt. Namiesto nich na čas 11:00 nasadila stanica reality šou Najkrajšie bývanie a na čas 13:00 Rodinné záležitosti. K dispozícii ma televízia iba 15 častí, od 8. októbra ich nahradia Aféry. Nasledovať ich bude okolo 14:00 Súdna sieň, o 14:55 nový kvíz Joj s Martinom Nikodýmom Televízna šanca, o 15:25 pobeží Topstar a o 16:00 Nákupné maniačky.

Zmeny očakávajte aj počas víkendov. Televízia sa opäť zamerala na problematický sobotný slot o 18:00, kde pripravila nemalé prekvapenie a zaradila premiérové vydania Nového bývania. To s novými časťami zostáva v tradičnom nedeľnom nastavení, Joj tak za týždeň odvysiela dve nové epizódy. Stane sa tak od soboty 11. októbra. Deň na to v nedeľu o 17:15 uvedie tiež ďalšiu novinku – zábavnú kuchársku reláciu s uvádzaným názvom „15 MINÚT. KUCHÁR“. Novinka bude robiť „predskokana“ Novému bývaniu.

Čítať viac...
Nahor