Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Juraj Rašla a Karin Haydu, seriál Uhorčík / zdroj: TV JOJ

Nové projekty

Joj nový seriál Uhorčík vytasí už tento týždeň! Presúva Zlatú masku, prekopala prime-time

Televízia chystá výrazné posilnenie na nedeľu, kedy trávi pri obrazovke najviac divákov a jej straty sú tak o to väčšie.

Jesenné problémy komerčnej dvojky neskončili. Po tom, čo hneď na začiatku sezóny musela meniť svoje druhé večerné pásmo, sa jej vôbec nechytila nová ťažisková šou Zlatá maska, v čoho dôsledku chystá už druhú vlnu zmien v prime-time.

Televízia po tomto výkone nečaká a rovno oznamuje zmeny, ktorými bude chcieť zasanovať dôležitý nedeľný večer, pričom zároveň sa dotknú aj nového seriálu, ktorého nástup televízia odkladala.

Joj už pred tromi týždňami odštartovala kampaň na historicko-komediálny seriál Uhorčík, s ktorého nástupom pôvodne rátala túto sobotu 3. októbra. Svoje programové plány však zakrátko zmenila a Uhorčíka od toho momentu do plánov nezaradila. S jeho nasadením vyčkávala, podľa všetkého aj v rámci vývoja výkonnosti niektorých programov.

 


Joj s novým seriálom Uhorčík vyrukuje v októbri! V kampani nechala ozbíjať finančníka z pozadia televízieČítajte →

Uhorčík sa však nakoniec dostane do vysielania v pôvodne plánovanom termíne. Joj okamžite na začiatku tohto týždňa potvrdzuje nový seriál už na túto sobotu 3. októbra o 20:35, a to napriek tomu, že ho z plánov nakoniec stiahla.

Televízia už vyrukovala aj s novým promom, ktoré predstavuje hlavné postavy.

Súčasťou rýchleho nasadenia Uhorčíka je presun neúspešnej Zlatej masky, ktorá končí v nedeľnom hlavnom čase. Joj ju presúva na soboty po Uhorčíkovi, patriť jej tak bude čas o 21:30.

 


Zlatá maska prepadákom jesene, Dvaja na jedného a Pán profesor najvyššie! Na čele týždňa NovinyČítajte →

Na nedele proti Dvaja na jedného na Markíze tak Joj presúva filmové premiéry, ktoré jej aj v minulosti voči hlavným šou Markízy fungovali najlepšie.

Doteraz filmom na Joj patrili piatkové a sobotné večery, po novom to budú spolu s piatkami nedele. Zaujímavosťou je, že Joj už pre tento týždeň poprehadzuje aj poradie filmov a nepresunie automaticky sobotný film na nedeľu.

Na túto sobotu totižto plánovala reprízu Rýchlo a zbesilo 7, ktorú nakoniec vysunie už na piatkový večer. Tam na tento týždeň pôvodne zaradila jednu z jej hlavných premiér sezóny Jurský svet: Zánik ríše, ktorú nakoniec odvysiela v nedeľu o 20:35. Televízia tak mení program od piatka do nedele.

Čítať viac...
Nahor