Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj na poslednú chvíľu mení veľkonočné plány: Tanec snov v pondelok nepôjde!

Po tom, čo pôvodné plány s Veľkonočným pondelkom zmenila Markíza, sa pre inú stratégiu rozhoduje aj Joj.

Veľká noc bude na Joj vyzerať inak, než pôvodne avizovala. Televízia vydala programové zmeny, ktorými upravila ako sobotný tak nedeľný a pondelňajší program počas veľkonočných sviatkov. Hlavnou zmenou je zamietnutie nápadu vysielať Tanec snov v pondelok.

Televízia už zariaďuje všetko potrebné, aby sa aj 5. kolo Tanca snov mohlo odohrať počas nedeľného večera. Pôvodne pri tom chcela priamy prenos odvysielať na Veľkonočný pondelok, no plány mení rovnako, ako jej najväčší konkurent.

Aj Markíza totiž zmenila na pondelok 6. apríla svoje plány, keď namiesto premiéry animovaného kinohitu Hotel Transylvania, ktorú avizovala klientom, nasadí reprízu prvých Babovřesiek. Česká komédia sa tak po druhý raz s Rozborilom nestretne. Markíza totiž, zatiaľ, programovú zmenu a presun Babovřesiek na nedeľu neohlásila. Namiesto nich bude Tanec snov čeliť nedeľnej premiére dobrodružného fantasy filmu Herkules, ktorý mal svetovú premiéru minulý rok.

Tanca snov v pondelok zastúpi premiéra Doby ľadovej 4, ktorá mala mať pôvodne vyhradený slot v nedeľu. Zmenu robí Joj aj v sobotnom accesse, z ktorého predčasne mizne neúspešný Fajnšmeker a nasadzuje doň novinku Nová záhrada.

Čítať viac...
Nahor