Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj po prvý raz vyskúša špeciál Ochrancov v prime-time. Pýtali sme sa, v čom budú špeciálni!

Na Kolibe dochádza k ďalšej zmene programu. Ako sme vás ako prví informovali, Kukátko televízia sťahuje od tohto týždňa z pondelňajšieho prime-time a presúva ho do štvrtkového „zábavného okna“ za Profesionálov, kde nahradí sitkom Hoď svišťom. Namiesto Kukátka Joj zaraďuje Ochrancov, podľa televízie má ísť o špeciálne diely.

Tento týždeň sa do horších časov presúvajú obe seriálové jarné novinky Joj. Vdova sa od tohto utorka posúva až za seriál Vtierka Castle po 22:30, Kukátko si diváci nájdu vo štvrtok v rovnakom čase. Boľavý pondelňajší slot po slabo výkonnom Kukátku televízia zapláta ďalšou jarnou novinkou Ochrancovia. Napriek tomu, že v podvečernom slote príliš neuspeli, televízia ich vyskúša v prime-time s podtitulom „Špeciál“.

„Ochrancovia – Špeciál“, to sú zaujímavé prípady, ktoré dostanú nový priestor v lepšom vysielacom čase. Zaradíme ich do vysielania v pondelok večer o 21:30. Denne budeme na JOJke vysielať Ochrancov aj v tradičnom vysielacom čase o 17:15,“ hovorí PR manažérka TV JOJ Katarína Nosková. Prime-timeoví Ochrancovia tak majú byť špeciálni netradičnými prípadmi, podobne ako kedysi Extrémne prípady, subformát Súdnej siene. Hneď prvý „zaujímavý prípad“ Ochrancov sa bude týkať sexuálneho obťažovania. Zahrajú si v ňom známe tváre Joj z minulosti, víťazka reality šou Dievča za milión z roku 2004, Karin Olasová, a taktiež modelka Ivica Sláviková, tvár identu TV JOJ v rokoch 2008-2009 a taktiež spolumoderátorka prvej Missky vysielanej na Joj v roku 2011.

Pre televíziu bude úspechom, ak sa večerní Ochrancovia budú pohybovať okolo priemeru Joj s podielom minimálne nad 17 %. Kukátko sa dostávalo do podpriemerných vôd niekedy až okolo 15-14 %. Otázkou ostáva, či sa špeciálom Ochrancov podarí dotiahnuť či predbehnúť zatiaľ najsledovanejšie podvečerné časti. „Doteraz najsledovanejšia časť seriálu Ochrancovia bola odvysielaná 4.3. s ratingom 5,5 % pod názvom „Obťažuje ma šéf“. Najvyšší podiel 22,5 % dosiahla časť s názvom „Syn je ťuťmák“ odvysielaná 12.3.,“ poskytla údaje Nosková. Aktuálne sa Ochrancovia vysielaní o 17:15 pohybujú na Joj okolo 17-18 %.

Podrobnosti o prvej prime-timeovej časti Ochrancov
Názov: Letuška
Hrajú: Renáta Názlerová, Renáta Ryníková, Peter Krajčovič, Andrea Sabová, Karin Olasová, Igor Šebesta, Boris Zachar, Ivica Sláviková, Ľubo Burgr
Synopsa: Jedno okrídlené príslovie hovorí, že keď žena hovorí nie, myslí tým áno. Toto tvrdenie sa stalo osudným letuške Vlaste, ktorá sa odmietala zaradiť medzi kolegyne, čo obšťastňovali pilotov. Výsledok? Stala sa pre leteckú spoločnosť nežiadúcou a pomoc preto hľadá u mediátorov. Sledujte pikantný príbeh o veciach „medzi nebom a zemou“.

Čítať viac...
Nahor