Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj chce proti štartu Doktorov zabojovať! Nasadzuje svoj jesenný trhák! (aktualizácia)

Televízna dvojka mení program, proti prvej časti Doktorov nasadí kinofilm s veľkou kampaňou. Program mení aj Plus. Aktualizácie nájdete v druhej časti článku.

Joj sa pokúsi vytiahnuť zbrane, ktorými aktuálne úspešne bojuje Markíza proti jej najnákladnejšej relácii V siedmom nebi. V televízii na Kolibe sa rozhodli proti novinke Markízy vytiahnuť jeden zo svojich kinohitov, ktoré promujú aj v jesennom filmovom kompiláte, a namiesto soboty ho odvysielať už o necelé tri týždne v piatok.

Práve na piatok 17. októbra Markíza naplánovala štart svojho nového seriálu Doktori, do ktorého investovala nemalé peniaze a aktuálne intenzívne vysiela teasingovú kampaň. V piatkovom slote jej pri tom už teraz funguje duel Farmy, ktorý sa však presunie na sobotu. Joj mala proti prvej časti Doktorov pôvodne naplánovaný multireprízový film Con Air, nakoniec vytiahne kinofilm, ktorý mal svetovú premiéru minulý rok Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc.

Viac o novinke Markízy Doktori: Prečítajte si, o čom budú

Prvá aktualizácia: Televízia nás informovala, že s brejkami neplánuje hýbať. Informácia o 98-minútej stopáži v jej programových plánoch nebola správna, televízia uvedie kratšiu 87-minútovú verziu filmu. 

Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc
janicko a marienka lovci carodejnic

Druhá aktualizácia: Program mení aj menšia Plus. Od 42. týždňa končí s piatkovými Neviditeľnými, ktorí potopili jej niekdajší najsledovanejší večer v týždni a namiesto nich zaraďuje premiérovú druhú sériu komediálneho seriálu Kravaťáci. Vysielať sa chystá dve časti za sebou, nasledujúce filmy sa tak vysúvajú až za 22:40. Prvú sériu seriálu vysielala hlavná Joj počas tejto jari v stredy neskoro večer, kde sa mu nedarilo.

Čítať viac...
Nahor