Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Inkognito zloží rúška, ostane však bez divákov! Do Na hrane ich už pritom televízia pustila

Maroš Kramár, ktorý sa stal tento mesiac terčom kritiky za svoje sexuálne žarty v Inkognite, pred pár dňami potvrdil, že v relácii pokračuje aj naďalej. Okrem iného prezradil, že nové časti nakrúcal už v týchto dňoch, pričom televízia s nimi vyrukuje prekvapivo na obraz počas leta, kedy zvykla reláciu reprízovať.

Joj tieto časti nakrúcala už po tom, čo boli na Slovensku uvoľnené pandemické opatrenia. S nimi si už mohli aktéri na televíznej obrazovke pri negatívnom teste zložiť rúška, rovnako tak v obmedzenom režime boli opäť na predstavenia, premietania, nakrúcania či iné akcie opäť povolení diváci, medzi ktorými musia byť zabezpečené dostatočné odstupy.

Joj Inkognito nakrúcala aj počas najväčšej vlny pandémie. Hádačom nasadila na tváre rúška a z nakrúcania zmizli prítomní diváci, vďaka čomu sa relácia odohrávala v komornej atmosfére. Rovnako prebiehala napríklad výroba relácie Sedem či programov RTVS 5 proti 5 alebo Neskoro večer.

Ani po uvoľnení opatrení sa však, zdá sa, Inkognito nevráti do úplne normálneho režimu. Aj keď v nových častiach už budú hádači opäť vystupovať bez rúška, podľa prvých informácií televízia aj najnovšie diely nakrúcala bez publika.

Televíznym divákom sa pritom rúškové časti bez publika príliš nepozdávali. Inkognito síce v období pandémie udržiavalo v celkovom publiku pozíciu lídra trhu v pondelky aj štvrtky, premiérové rúškové časti však sledovanosťou dosahovali úroveň klasických repríz vysielaných v rovnakom období či ju podliezali.

Zaujímavosťou je, že Joj už minulý týždeň pustila divákov do štúdia politickej relácie Na hrane. Zabezpečila medzi nimi rozostupy, a tak ich počet klesol.

RTVS zas napríklad divákov už na prelome mája a júna pustila na nakrúcanie talkshow Neskoro večer, vtedy ešte kompletne vyrábanej s rúškami.

Čítať viac...
Nahor