Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Premiérové Inkognito terčom poriadnej kritiky: Joj sa kajá za Kramárove sexuálne žarty!

Stálica televíznej obrazovky Joj sa stala terčom ostrej kritiky, spôsobili ich tradičné vystrihnuté zábery z relácie na záver počas titulkov.

Joj aj v čase pandémie pokračovala v nakrúcaní premiérových dielov Inkognita, ktoré postupne dovysiela v týchto dňoch. Výroba v rúškach sa niesla v civilnejšej atmosfére, keď prebehla kompletne bez divákov, pričom sa postarala aj o poriadny trapas, ktorý sa zniesol na plecia televíznej dvojky.

Na záver ostatnej premiéry Inkognita odvysielala televízia zábery, ktoré pobúrili divákov. Už počas titulkov, kedy dramaturgia zaraďuje vystrihnuté pasáže z relácie, zaradili tvorcovia aj moment, kedy maskérka upravuje vizáž hádačov. V momente, kedy sa maskérka otočila hercovi Marošovi Kramárovi chrbtom, sa ten otočil k jej zadku a naznačil prstom pošteklenie, na čo ho následne moderátor Vlado Voštinár upozornil, že by to nerobil.

Záber krátko po odvysielaní začal obiehať internet, keď viacerí označili Kramárovo konanie za sexuálne obťažovanie. Medzi prvými sa tak vyjadrila Katarína Danová, obeť sexuálneho obťažovania v tábore Chachaland, ktorá zdieľala video aj pohoršenie z pondelňajšieho vydania relácie. V zdieľaní pokračovali ďalší a kauza už obieha všetky médiá.

Na situáciu už zaregovala Joj, ktorá sa za situáciu ospravedlnila. Vysvetlila ju priateľskou atmosférou, v ktorej Kramárovo konanie nemalo mať motív sexuálneho obťažovania. 

„Na nakrúcaní relácie Inkognito vždy panovala dobrá nálada a po mnohých rokoch výroby tohto formátu medzi tvorcami a štábom vznikli kamarátske vzťahy. V Inkognite sa ženám naozaj neubližuje. Televízia JOJ si uvedomuje, že urobila chybu, a za odvysielaný zostrih po skončení relácie sa divákom ospravedlňuje,“ vyjadrila sa PR manažérka relácie, Katarína Gajdošíková.

Zábery zdieľala v statuse Katarína Danová

Čítať viac...
Nahor