Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito späť na číslach jesene, Detektív Dušo už s druhou časťou prepadol! Spadol aj za Rexa

Oteckovia opäť najsledovanejším nespravodajským programom dňa, Inkognito sa im už priblížilo.

Tretia januárová seriálová novinka Markízy potvrdzuje neúspech. Netradične štylizovaná detektívka Detektív Dušo sa už pri štarte po kampani uviedla v podpriemere televízie a s druhou časťou ešte klesla. Stratiť mala necelý rating výkonom 5,7 %, podielovo prepadla výkonom 15,6 %. Detektív Dušo tak spadol aj za priemerné výkony jesenného neúspešného kriminseriálu Rex, ktorý si však taktiež na takýto rating pamätá. Čo Detektív Dušo stratil, to získalo Inkognito. To sa medzitýždenne dvihlo presne o stratu detektívky, keď už porástlo na úroveň z jesene ratingom 8,5 % a podielom cez 23 %. Celkovo si ho pozrelo cez 520-tisíc divákov, detektívku videlo 300-tisíc divákov.

Inkognito ostalo lídrom aj s nasledujúcou reprízou pri podieli pod 23 %, Dobre vedieť dosiahlo totožný rating ako predošlá detektívka na Markíze, v podieli to znamenalo hodnotu 20,5 %. Zlaté časy na Jednotke atakovali 11 %. Celkovo si ich pozrelo vyše 290-tisíc divákov.

Z menších staníc Matky a dcéry na Doma atakovali a prekročili 6 %, Plus najprv s Kutyilom tesne prekročila 6 %, Námorná akadémia sa zas následne prehupla cez 5 %. Policajt z Beverly Hills 2 na Dajto uhral 5 %, kriminálky na Wau šli pod 5 a na takmer 4 %.

Oteckovia vysoký ratingový nárast zo stredy neudržali, spadli o takmer dva ratingy na necelých 9 % s vysokým podielom 32 %. Ostávajú naďalej podvečerným valcom, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala len cez 13 %. Naďalej z úspechu Oteckov ťažia Televízne noviny, ktoré vyskočili na čelo celého dňa ratingom okolo 10 % a podielom 30,5 %, Noviny zaostali s takmer 22 %. Spravodajstvá boli vedľa seba v celkovom počte divákov, TN-ky vo štvrtok tento súboj tesne vyhrali s vyše 575-tisíc divákmi. V komerčnej cieľovke boli najsledovanejším programom dňa, v 12+ bolo na vrchole Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor