Oteckovia hitom tejto sezóny, skočili na absolútne rekordný podiel od štartu! Chart Show nárast neudržala
18. januára 2018  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Kým Chart Show aj novom šate klesla na úroveň z minulého roka, Oteckovia zaznamenávajú vo svojom čase rekordy Markízy.

Oteckovia už začínajú byť skutočným valcom. Okrem toho, že si pravidelne udržujú vysoké 30-percentné podiely na trhu, ostatné dva dni ich sledovanosť značne stúpa. Iba tento týždeň ich rating narástol o necelé dve percentá, čo v stredu znamenalo zlepšenie druhého najlepšieho výkonu od štartu ratingom 10,7 % a absolútne najlepším podielom od štartu 34,4 %. Streda tak Oteckom svedčí, rekord práve v tento deň dosiahli aj pred týždňom. Navyše, s aktuálnou sledovanosťou už Oteckovia dotiahli aj Televízne noviny, ktoré v lepšom čase sledovalo 10,8 % divákov s podielom 31,4 %.

Oteckovia opäť dokázali predbehnúť všetky hlavné večerné programy. Chart Show s druhou časťou, v ktorej sa predstavila vynovená a s novým štúdiom, už neudržala nárast sledovanosti, keď klesla o necelý rating na minuloročnú úroveň výkonom 7 % a podielom tesne nad 22 %. O niečo si aj vďaka tomu polepšili Vlci, ktorí medzitýždenne porástli o pol ratingu so 6,5 % a podielom takmer 18,5 %. Opäť vyhrali v celkovom publiku, kde si ich malo vybrať cez 445-tisíc divákov, Chart Show malo sledovať pod 350-tisíc divákov.

Na menších staniciach opäť v stredu vyskočil Kuriér na Plus s podielmi 7,5 a vyše 8 %, Matky a dcéry na Doma šli taktiež vysoko výkonmi 6,5 a takmer 8 %. Smrtonosná zbraň 2 na Dajto prekročila 5 %, kriminálky na Wau sa hýbali okolo a pod 4 %.

Podvečer sa popri Oteckoch prepadla Joj s Moja mama varí lepšie ako tvoja pri výkone pod 12 %, Noviny, ktoré v podieli podliezli 24 %, boli opäť silnejšie v celkovom publiku s vyše 600-tisíc divákmi. Televízne noviny však na ne stratili len minimum, keď túto métu atakovali. Najsledovanejším programom celkovo sa stalo Najlepšie počasie pred Novinami, v komerčnej cieľovke zas dominovali Televízne noviny s Oteckami.