Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horváthovú museli tvorcovia Kredencu nakoniec premenovať! Pre Krepku bolo dusno!

Televízia týmto krokom len potvrdila, že s Krepkou bol problém.

V treťom vydaní zábavnej relácie Kredenc sa do centra diania vrátila reality šou Farma. Jej parodická podoba Karma sa opäť nezaobišla bez moderátorky šou, ktorú museli tvorcovia premenovať po druhý raz.

Karmu ponúkli herci v Kredenci hneď v úvodnom vydaní relácie a rovno narazili na problém. Moderátorku reálnej Farmy, Kvetku Horváthovú, totiž premenovali nelichotivo na Krepka, čo podľa viacerých bulvárnych portálov malo spôsobiť v Markíze rozruch. Dôsledkom nepokojov malo byť zmiznutie titulku so sparodovaným menom v repríze prvého vydania relácie. A že nešlo len o nevinný krok, dokazuje aj návrat Karmy v skeč šou.

V titulku pri parodickej verzii Horváthovej v treťom vydaní relácie už nesvietilo meno Krepka, ale nová verzia skomoleného mena – Fretka. Problematická Krepka tak definitívne zmizla zo zábavnej šou. Pre istotu sa jej televízia zbavila aj v internetovom archíve relácie, kam pôvodne nasadila nezostrihanú verziu, no nakoniec aj z webu Krepka vymizla. Pozabudla len na sekciu venovanú priamo Karme, kde scénka aj s menovkou naďalej svieti.

Markíza odmietla, že by Krepku z relácie odstránila na podnet Horváthovej. Vraj rozhodnutie spravila sama. „Ani Zlaticu ani Kvetku scény z Kredenca ‚nenahnevali‛ a tvrdiť niečo podobné by bolo klamstvo. Rovnako si nič ‚nevydupali‛, rozhodnutia o obsahu vysielaného programu robí výlučne vedenie televízie, nie moderátori,“ povedala pre Topky hovorkyňa Markízy, Tatiana Tóthová. Vystrihnutá pri tom bola aj scéna, v ktorej mali tvorcovia parodovať Zlaticu Puškárovú a jej syna, pričom moderátorka potvrdila, že s touto pasážou mala problém.

V premiére prvej časti Kredencu svietila pri moderátorke Karmy menovka Krepka
krepka kveta horvathova kredenc farma karma

Z reprízy prvej časti už menovka zmizla
bez menovky kveta horvathova kredenc farma karma

V pokračovaní Karmy v Kredenci už dali tvorcovia Horváthovej nové meno Fretka
fretka kveta horvathova kredenc farma karma

Čítať viac...
Nahor