Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná štartuje už o tri týždne, poznáme ďalšie herecké mená: Joj prichádza aj o komediálne tváre!

Líder odštartuje očakávaný sitkom Horná Dolná už v druhý januárový týždeň.

Ak sme pri štarte Kredencu písali, že Joj prichádza o svoje cenné tváre zo skeč šou, teraz môžeme dodať, že prichádza aj o svoje komediálne tváre. Reč bude pri tom o tých istých menách, keď v novom sitkome Markízy Horná Dolná budú podľa informácií televízie Markíza účinkovať aj Michal Kubovčík a Zuzana Šebová. Tých objavila práve Joj, pričom v dennom seriáli Panelák stvárňujú komediálne ladené postavy.

Populárna dvojica sa tak pomaly stáva tvárami Markízy, čo pre lídra znamená cenný úlovok. Ten si v nedávnom čase pripísal na konto aj herecký prestup roka v podobe Vlada Kobielskeho. Populárny herec sa už objavil v Búrlivom víne, v Paneláku bude hrať ešte v úvodných dvoch častiach novej 15. série.

Spoločne s Kubovčíkom a Šebovou hereckú zostavu doplnia aj Marek Majeský či Peter Brajerčík, ktorý si už zahral v sitkome Markízy Sekerovci. Do hereckej zostavy by mal pribudnúť aj Štefan Kožka. Známe sú už mená Petra Polnišová, Matej Landl, Peter Sklár či Marta Sládečková. Režisérom je Tomáš Jančo, ktorý v minulosti úzko spolupracoval na projektoch s Andym Krausom.

Horná Dolná by podľa súčasných plánov Markízy mala odštartovať v utorok 6. januára 2015 po Búrlivom víne o 21:30. Sitkom je posadený do vidieckeho prostredia. “Bude to írečitá slovenská komédia s postavami ako starosta, krčmár, lekár, farár, futbalový tréner,” prezradil o novinke generálny riaditeľ Markízy, Matthias Settele. Prečítajte si viac vyjadrení riaditeľa k seriálu.

Komediálny seriál na rok 2015 chystá aj Joj. A nie jediný. Tým najdiskutovanejším sa stal nový komediálny seriál Andyho Krausa Dvojičky, Joj v brožúre pre klientov avizovala aj vlastný seriál pre populárnu internetovú postavičku, Svet podľa Evelyn. Naďalej sú pri tom v hre aj nové časti Profesionálov. Práve jedna z ich najvýznamnejších postavičiek, Miki Hric, na úvod roka 2015 prednesie novoročný príhovor.

Prezentácia seriálu Horná Dolná

Pod taktovkou režiséra kultového seriálu Susedia Tomáša Janča sa na obrazovkách znova objavia tie najzvučnejšie mená tohto žánru ako Petra Polnišová, Marta Sládečková alebo Matej Landl. Horná Dolná bude mimoriadna aj spracovaním. Seriál sa nakrúcal v exteriéroch, priamo v malej dedinke uprostred nádherných hôr, kde tvorcovia dokázali vytvoriť jedinečnú atmosféru „miesta uprostred ničoho“.

Diváci sa môžu tešiť na vtipné príbehy svojráznych dedinských postavičiek, ktoré si nepochybne zamilujú už na prvý pohľad. Stretnete tu ambiciózneho starostu, ktorý je voľnom čase vášnivým rybárom, kňaza, ktorý statočne bojuje s pokušeniami, ktoré mu prináša život, policajta, ktorý sa venuje aj takej závažnej kriminalite ako stratený bicykel. uvidíte, aké je to byť najväčším frajerom v dedine a zasmejete sa aj na súperení dvoch energických žien o priazeň mužov v obci.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor